Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler!

Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler!

2021’in son trendi oyna-kazan (P2E) oyunlarının metaverse coin/token’leri oldu. Popüler bir kripto analistine göre, bir Blockchain tabanlı oyun ekosistemi ve bir Ethereum rakibi ralli için hazırlanırken diğer seçili altcoin’ler bu ivmeye eşlik edebilir.

Bitcoin “güzel oynarsa” ETH tabanlı metaverse ve NFT coin projeleri toparlanabilir

Piyasaya yeni sürülen bir altcoin ile başlayan Altcoin Sherpa, Bored Ape’in (BYAC) kurucuları tarafından yaratılan ve piyasa değeri 2 milyar doları hızla aşan ApeCoin’in (APE) risk/ödül oranına (R:R) karşı temkinli olduğunu söylülyor:

Daha düşük zaman dilimlerinde yükseliş piyasası yapısı hala bozulmamış; R:R’nin bir takas için o kadar iyi olduğunu düşünmediğim için ben şahsen buna dikkat ederim. Yatırım açısından, aynı zamanda (çok) yüksek değerleme (bence). Bununla birlikte, bir düşüşte satın alınabileceğini gösterdi.

BTC Piyasası: Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler! 1

“Kar almanın vakti geldi”

Altcoin Sherpa, kurumsal düzeyde Blockchain platformu Fantom’a (FTM) karşı da temkinli. 19 Mart’ta, yatırımcılara risklerini azaltmalarını tavsiye ettiği bir tweet’i takip ediyor çünkü “tam” bir altcoin sezon olmayacağını veya altcoin’lerin Bitcoin’den (BTC) önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği bir dönem olmayacağını düşünüyor.

Altcoin’lerde kar almanız için tekrar dostça bir hatırlatma. 2.70 dolarlık FTM alımınız muhtemelen o seviyeye gelmeyecek, bir sonraki hamlede L’yi alın.

Metaverse coin projeleri AXS ve SAND benzer fiyat hareketleri sergiliyor

Sherpa daha sonra Ethereum tabanlı metaverse coin The Sandbox’a (SAND) göz atıyor. Fiyat hareketinin diğer metaverse oyunu Axie Infinity’ye (AXS) benzediğini söylüyor:

Daha önceki AXS’e benziyor. AXS sert bir şekilde pompalamaya başlarsa, muhtemelen bazı metaverse coin projelerini satın almayı düşünebilirsiniz; Bu geride kalanların da gerçekten iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.

BTC Piyasası: Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler! 2

Kripto stratejisti, BTC de yükselirse ölçeklendirme çözüm protokolü Near (NEAR) 16 doları geçebileceği konusunda da iyimser. Aşağıdaki teknik grafiğe bakarak şunları söylüyor:

BTC iyi oynadığı sürece önümüzdeki haftalarda 16 dolar veya daha üstüne çıkacağımızı düşünüyorum. Bu 2 aydır kesiliyor, sanırım yakında genişler.

BTC Piyasası: Analist, 5 Metaverse Coin Belirledi: Süratle Yükselebilirler! 3

Bitcoin (BTC) yazım sırasında 45.000 dolar direncini ulaşmak üzere 44,556.89 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Terra’nın 3 milyarı aşkın Bitcoin satın alımları bu hafta boğalara yardımcı oldu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap