Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları!

Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları!

Crypto Banter’dan bir analist, yakın vakitte yayınladığı bir görüntüde, çeşitli altcoinlere dair beklentilerini paylaştı. Önümüzdeki birkaç gün içinde birkaç altcoin projesinin long durum fırsatları sunabileceğini öngördü. Tahlilde, Bitcoin (BTC), Stacks (STX), 1inch (1INCH), Arbitrum (ARB), Uniswap (UNI) ve başka birkaç altcoine işaret etti. Bunlar için ticaret fırsatlarının önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkabileceğinden bahsetti. İşte detaylar…

Analiz Bitcoin ve DXY ile başlıyor

Analiz, BTC’nin fiyatının kritik bir direnç düzeyiyle karşı karşıya olduğunu gösterdi. Analist, haftalık grafikte 9 ve 18 EMA çizgilerinin, Gauss kanalının üst tarafı ile birlikte 28.400 dolar civarında dayanak misyonu gördüğünü belirtti. Piyasa önderinin yükseliş ivmesini sürdürebilmesi için bu düzeyin üzerinde tutunması gerekiyor. Analiste nazaran, kripto bu düzeyin üzerinde tutunamaz ve Gauss kanalına geri dönerse, bu genel piyasa trendinde potansiyel bir değişime işaret eder.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları! 1

Analizde, ABD Dolarının başka para ünitelerinden oluşan bir sepet karşısındaki pahasını temsil eden DXY de kripto piyasasını potansiyel olarak etkileyebileceği göz önünde bulundurularak tartışıldı. Analiste nazaran, DXY düşüşünü tamamlar ve 100,78 düzeyinin altında kalırsa kritik hareketler gelir. Kripto para üniteleri de dahil olmak üzere daha riskli varlık sınıfları için bir ralliye yol açar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları! 2

Bazı altcoin projeleri için alım satım stratejileri neler?

Ayrıca birkaç altcoin için potansiyel ticaret kurulumlarını da paylaştı. Görüntüde STX, 1INCH, ARB, UNI, Sui (SUI) ve Ocean Protocol (OCEAN) için muhtemel alım satım stratejileri açıklandı. STX’e bakarken, altcoinin 200 günlük MA’yı geri aldığını ve potansiyel olarak bir yükseliş trendine girdiğini ve bir sonraki ana direnci 1 dolar olarak hedefleme fırsatı olduğunu belirtti. Bu ortada, analiste nazaran, 1INCH kısa mühlet evvel değerli bir direnç düzeyinin üzerinde değerli bir kırılma yaşadı. Bir sonraki direnç düzeylerini 0,58 dolar ve 0,69 dolar olarak hedeflenmekte. Ayrıyeten ARB’nin bir direnç bölgesinden çıkma sürecinde olduğunu belirtti. Önümüzdeki birkaç gün içinde potansiyel olarak 1,62 doları hedefleyebileceğini paylaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları! 3

Crypto Banter analistine nazaran UNI, 200 günlük MA çizgisini geri almaya çalışıyor. Bunun için UNI için uzun fırsatlar da açılmakta. Bu gerçekleşirse, 1,33 dolara kadar yükselir. SUI, 200 günlük MA çizgisini aşmayı başardı ve yazım vaktinde teknik göstergenin üzerinde konsolide oluyordu. Sonuç olarak analist, kripto paranın fiyatının 1,45 dolar yükselebileceğini öngördü. Bu ortada, Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere OCEAN, 0,3940 dolarlık büyük bir direnç bölgesini kırmaya çalışıyordu. Fakat yeni bir yüksek düşük ayarlamak için 200 günlük MA’ya düzeltme yaşayacağını iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları! 4

OP, APT, ATON, SOL, TRIAS, PERP, JOE: Sırada neler var?

Buna ek olarak, Optimism (OP), Aptos (APT), Cosmos (ATOM), Solana (SOL), Trias Token (TRIAS), Perpetual Protocol (PERP) ve Trader Joe (JOE) için potansiyel ticaret girişlerini de belirledi. Crypto Banter analistine nazaran, OP müspet bir trende geri dönme potansiyeli gösteriyordu. 1,4785 doların üzerinde kalırsa 1,51 ve 1,68 doları amaçlar. Buna ek olarak, altcoin kısa müddet evvel değerli bir direnç düzeyini aştığı için APT’nin fiyatının uzun vadede 20 dolara ve potansiyel olarak daha yüksek düzeylere çıkabileceğini öngördü. Fakat analist, ATOM’da uzun konum almak isteyen traderları ve yatırımcıları uyardı. Çünkü altcoin bir direnç bölgesine yaklaşıyordu. Bu da önümüzdeki birkaç gün içinde kripto fiyatının 15,40 dolara düşmesine neden olur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 12 Altcoin İsmi Paylaştı: Long Fırsatları! 5

Bu ortada, TRIAS olumlu bir eğilim içindeydi. Teknik bilgiler bunun önümüzdeki birkaç gün boyunca devam edebileceğini gösterdi. Ayrıyeten analist, PERP’in 200 günlük MA’nın üzerinde durumunu koruyabilmesi halinde 0,92 dolara yükselebileceğini kestirim ediyor. Ayrıyeten yatırımcılara ve traderlara long öncesi SOL’un 27 doların üzerine çıkmasını beklemelerini tavsiye etti. Çünkü SOL 27 dolar işareti tarafından reddedilirse, 21.70 dolara düşme riski altında olabilir. Son olarak, Crypto Banter analisti, Trader Joe’nun bir Avalanche ekosistem coini olduğuna işaret etti. Bu göz önüne alındığında, JOE’nun Avalanche (AVAX) ile tıpkı eğilimi izleyebileceğini öngördü. Bu nedenle analist, AVAX’ın birkaç gün içinde ralli yapmasıyla JOE’nun da ralli yapabileceğini varsayım etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap