Altlardaki Ayı Sezonu 25. Ayına Girdi: Bir Ralli Olacak mı?

Altlardaki Ayı Sezonu 25. Ayına Girdi: Bir Ralli Olacak mı?

Paylaş
Altlardaki Ayı Sezonu 25. Ayına Girdi: Bir Ralli Olacak mı?

Kripto para sektöründe son iki yıldır alt koin yatırımcıları gerçekten de zor günler geçiriyor. Bu zaman aralığında Bitcoin’de dönem dönem son derece tatmin edici ve kayda değer yükselişler yaşansa da, aynı şeyleri alt koin piyasası için söylemek, birkaç istisna haricinde pek de mümkün değil.

Neredeyse iki yıldan uzun bir süredir genel bir düşüş trendinde olan alt koinlerin birçoğu, hem Bitcoin, hem de dolar karşısında çok düşük seviyelere gerilemiş durumda. Ancak bu düşüşün devam edebileceği ve kanamanın daha da ağır bir tabloya yol açabileceği de, sektördeki analistlerin gündeminde yer alan bir konu.

Şüphe Sürüyor

Daha önceleri yaşanan alt rallilerinde Bitcoin fiyatının düşmeye başladığı dönemler, önemli bir tetik noktası olarak görev yapıyordu ancak bu durumun son dönemde pek de yaşanmadığını ifade etmek gerekiyor.

Alt koinler noktasında, dönemsel bazda bazı koinlerin ralli yaptığını da görmek mümkün ancak bu ralliler, genel işleyişi ve gidişi değiştirmeye muktedir olmuyor. Özellikle VeChain, ChainLink ve Cosmos gibi projeler, dönemsel bazda güzel ralliler yapsa da, bu rallilerin düşüşleri de aynı oranda sert oluyor ve genel resim pek de değişmiyor.

Bu noktada alt koin yatırımcılarının yeni bir ralli yaşanana dek çok daha dikkatli olması ve ona göre hareket etmesi tavsiye ediliyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap