Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum!

Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum!

Paylaş
BTC Piyasası: Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum!

Ünlü kripto analist, Dogecoin (DOGE), Solana (SOL) ve popüler altcoin FTT için gelecek seviyelerin neler olduğunu tahmin ediyor. Popüler bir kripto traderı ve analisti olan Altcoin Sherpa’nın, önde gelen memecoin Dogecoin (DOGE), akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve başka bir büyük sermayeli altcoin olan FTT hakkındaki görüşlerini Kriptokoin.com’da mercek altına alıyoruz.

Doge ve Solana için tahminler

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, 170.000 takipçisine gözünün Dogecoin üzerinde olduğunu ve DOGE’de tetiği çekmeyi düşünmeden önce daha fazla aşağı yönlü hareket beklediğini söylüyor. Altcoin Sherpa, “DOGE: Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen 0,05’ten iyi bir satın alma” ifadelerini kullanıyor. Analistin beklentileri gerçekleşirse, DOGE destek bulmadan ve potansiyel olarak başka bir boğa koşusunu başlatmadan önce %54 daha çökecek.

BTC Piyasası: Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum! 1

Solana söz konusu olduğunda Altcoin Sherpa, SOL konusunda hala kararsız olduğunu söylüyor. Ona göre, aşağı yönlü son bir sarsıntı olası bir senaryo, ancak 80 dolar aralığı sağlam bir birikim aralığı olarak hareket edebilir. Analist konu hakkında şöyle diyor:

SOL: Bunun dip olup olmadığı konusunda kararsızım, kısa vadeli dip mümkün görünüyor ama hala 1 potansiyel son silkme bekliyorum. Kişisel olarak biraz 80 civarında ölçeklendirmeye başlamanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum ancak henüz piyasa yapısında bir değişiklik yok.

BTC Piyasası: Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum! 2

FTT için yükseliş geçiyor

Analist ayrıca radarını, kripto borsası FTX‘teki yardımcı program tokeni olan FTT’ye kilitledi. FTT bir süredir çoğunlukla yatay işlem görüyor olsa da Altcoin Sherpa, tokenin bir birikim bölgesinde olduğunu düşündüğü için altcoin üzerinde isteksizce yükselişe geçebileceğini söylüyor. Analist, “FTT: Stablecoininiz nasıl hissediyor? Şaka bir yana, bu 1 diğer birçok altcoinden çok daha iyi dayandı. Hâlâ bu şeyi satın almaktan hoşlanmıyorum ama itiraf etmeliyim ki bu bir birikim gibi görünüyor” şeklinde konuşuyor.

BTC Piyasası: Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum! 3

Bitcoin‘e gelince, analist, düşüş trendini onaylamak için BTC’nin 34.000 doları veya amiral gemisi kripto varlığı sıkıştırılmış bir düzende işlem görmeye devam ederken yeni bir boğa koşusunu onaylamak için 46.000 doları kırmasını beklediğini söylüyor. Analist, “BTC: 34k veya 46k bozulana kadar hiçbir şey yapmıyorum. Burada büyük sıkıştırma, büyük hareket geliyor” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap