Alp Işık Yorumladı: Bitcoin’de Sırada Hangi Seviyeler Var

Alp Işık Yorumladı: Bitcoin’de Sırada Hangi Seviyeler Var

Paylaş
Alp Işık Yorumladı: Bitcoin’de Sırada Hangi Seviyeler Var

Kriptokoin – Bitcoin ve kripto paralarda 2020 yılının ilk günlerinde heyecan yaşıyoruz. Önde gelen kripto paralarda meydana gelen yükseliş yatırımcının yüzünü bir nebze de olsa güldürmüş durumda.

Bitcoin’de meydana gelen son yükselişle ilgili olarak ülkemizdeki kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Alp Işık sıradaki seviyelerin neler olabileceğine dair açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in jeopololitik risklerin yaşandığı dönemlerde altın gibi benzer tepkiler verdiğini söyleyen Işık, Bitcoin’de içerideki dinamikler ve dışarıdaki dinamikler şeklinde bir ayrım yapıyor.

Bitcoin’in dışındaki risklerin jeopolitik riskler olduğunu belirten Işık, bu durumun insanlarda güvenli liman varlığı şeklinde bir anlayış oluşturduğunu ve Bitcoin’e yatırım yapıldığını; bir anlamda insanların Bitcoin’i yastık altı dijital altın olarak değerlendirdiğini ifade ediyor.

Bunun dışında Bitcoin’in halihazırda kendi içerisinde bazı teknik gelişmelerin bulunduğunu vurgulayan Işık, Bitcoin’de Mayıs ayında gerçekleşecek olan ödül yarılanması ile ilgili olarak yatırımcının bu tarihi beklediğini ifade ediyor.

Bitcoin’deki hash gücüne de değinen Işık, bu gücün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını vurguluyor ve bu durumun Bitcoin üretmenin çok zor olacağı anlamına geldiğini ifade ediyor.

Bitcoin’deki beklentisine dair açıklamalarda bulunan Işık, 8.400 dolar seviyesinin önemli bir seviye olduğunu, bu seviyelerin yukarı yönlü kırılması durumunda bir yükselişin olabileceğini ancak 7.800 dolar seviyelerine doğru BTC’nin gerileyişini olumlu gördüğünü ve yarılanmaya doğru Bitcoin fiyatının daha da artabileceğini ifade ediyor. Işık’ın açıklamalarına ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap