AinisSpainis: Ripple 1000 Dolar Olacak

AinisSpainis: Ripple 1000 Dolar Olacak

Paylaş
AinisSpainis: Ripple 1000 Dolar Olacak

Ünlü kripto para analisti olan AinisSpainis, Ripple hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kripto para dünyasının en büyük 3. sanal parası konumunda olan Ripple, şu sıralar 0,30 dolardan işlem görüyor. AinisSpainis ise en son yayınladığı analizinde Ripple’ın 1000 dolar seviyelerine ulaşabileceğini iddia ederek, Bitcoin‘in tahtını ele geçirebileceğini belirtti. Yapılan bu açıklamadan sonra ise yatırımcılar gözünü en büyük 3. kripto para olan Ripple’a dikti.

2019’un başı itibariyle Ripple son zamanların en büyük sıçrayışını yaparak 3 dolar seviyelerini gördü. Genel olarak dipte olan kripto para dünyasında böyle bir sıçrama yapan Ripple, tüm yatırımcılarında radarına girdi. Kısa sürede işlem hacmini kat be kat arttıran Ripple, şu sıralar 0,33 dolardan işlem görüyor. AinisSpainis yaptığı analize göre, Ripple’ın totalde %33 bin büyüyebileceğini iddia etti. Ayrıca AinisSpainis, şu an ki kripto paraların daha da düşeceğini, henüz taban fiyata ulaşmadıklarını da ifade etti. Ripple’ın 1000 dolar seviyelerine ulaşması içinde 3 ile 10 yıllık bir zaman gerektiğini de belirtti. Hatta XRP’nin bu seviyelere ulaşmasının on yıldan daha fazla bile sürebileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yılda ise Pantera Capital’in kurucusu olan Dan Morehead ise kripto para borsasında yer alan bütün sanal paraların toplam işlem hacminin 40 trilyon doları aşacağını iddia etmişti. AinisSpainis’ın analizine göre Ripple 1000 dolar seviyelerine ulaştığı takdirde, kripto para piyasasının toplam işlem hacminin de 41 trilyon dolar olacağı öngörülüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap