Adidas, Dijital Giysi Koleksiyonu Çıkarttı

Adidas, Dijital Giysi Koleksiyonu Çıkarttı

Paylaş
BTC Piyasası: Adidas, Dijital Giysi Koleksiyonu Çıkarttı

Adidas, Pharrell Williams ile ortaklaşa dijital giysi koleksiyonu piyasaya sürdü.

Büyük giysi firmaları Web3’teki atılımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son gelişmelerden biri olarak Adidas, Pharrel Williams ile ortak koleksiyonunu duyurdu.

Adidas ve Pharell Williams Web3 için İştirak Yaptı

Sektörün yaygınlaşmasıyla bir arada beğenilen eserler haline gelen NFT’lere büyük şirketler ilgi duyuyor. Bununla birlikte birçok giysi markası da NFT ve Web3 için yeni teşebbüsler gerçekleştiriyor. Son olarak Adidas, Pharrell Williams ile iş birliğini duyurarak giyilebilir NFT’lerini piyasaya sürdü. Adidas bu atılımla NFT dünyasındaki yerini daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor.

BTC Piyasası: Adidas, Dijital Giysi Koleksiyonu Çıkarttı 1

Müzisyen Pharell Williams ve Adidas, Doodles NFT sahiplerine dijital giysiler sunacağını açıkladı. Şirket açıklamayı kendi sitesinden duyurdu ve ayrıntıları verdi. Bu koleksiyon ile Doodles’ın Ethereum profil resmi kaynaklarından büsbütün özelleştirilebilir avatarlara yanlışsız bir genişleme planı benimsendi. Müzisyen Pharell Williams ve Adidas’ın iştirakinde NFT sahipleri için The Stoodio uygulamasındaki Doodles 2 Karakter Oluşturucusu’nun piyasaya sürülmesiyle birlikte NFT sahiplerine yeni içerikler sunulmuş olacak.

Adidas koleksiyonunda Doodles’ın karakter giydirme araçları ile NFT sahiplerine hizmet sunacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap