ADA ve Bu 10 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Sıcak Gelişmeler Var!

ADA ve Bu 10 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Sıcak Gelişmeler Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ADA ve Bu 10 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Sıcak Gelişmeler Var!

Kripto dünyası akıl almaz bir hızla dönerken izlemesi de oldukça zor oluyor. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için altcoin projelerindeki en son gelişmelere bir göz attık ve kısa bir bülten hazırladık.

Altcoin piyasasındaki en son gelişmeler

Son 7 günde %20,79 artan lider altcoin Ethereum’da Whale Alert’ın tespitlerine göre 1,3 milyar dolar değerinde token anonim cüzdanlar arasında transferi edildi.

Pyth Network ile AAX Exchange yeni veri yönetim sistemi için ortaklık kurdu. Yeni entegrasyonla, traderlar artan piyasa oynaklığının ortaya çıkardığı fırsatları kaçırmayacak. Bu nedenle uzmanlara göre AAX’in veri ağı, kripto sahnesindeki en gelişmiş ağlardan biri haline gelebilir.

UniX Launchpad, ilk AAA oyununu listeliyor. UniX Blockchain loncası, kendi IGO fırlatma rampasını piyasaya sürdü: Karmaverse. Uzmanlar bu gelişmenin, proje için büyük bir kilometre taşı olduğunu söylüyor.

Cardano (ADA) artık profesyonel traderlar için Japon kripto borsasında işlem görmeye başlıyor. Japon kripto borsasının profesyonel kolu olan Bitpoint Pro, Cardano’nun Perşembe gününden itibaren trade’e hazır olduğunu duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: ADA ve Bu 10 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Sıcak Gelişmeler Var! 1

Ola Finance ile Flare ortaklık kuruyor. Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) topluluklarına odaklanan EVM uyumlu bir Blockchain olan Flare ekibi tarafından yapılan basın açıklamasına göre, özelleştirilmiş programlanabilir kredi ürünleri platformu olan Ola Finance ile bir ortaklık sözleşmesi imzalandı.

Ölçeklenebilir olmayı hedefleyen bir Blockchain olan Algorand (ALGO)’ın destekleyicisi Algorand Vakfı, JPMorgan eski yöneticisi Staci Warden’ı CEO olarak atadı. Vakıf tarafından yapılan açıklamada, yeni CEO Staci Warden’ın Eylül 2021’den beri vakfın yönetim kurulunda yer aldığını belirtildi.

EOS Vakfı, şirketin 2017 EOS ilk kripto para teklifini işlemesi nedeniyle Block.one’dan 4,1 milyar dolarlık zarar talep ediyor. EOS blok üreticileri, firma ile bir uzlaşmaya varamadıkları için daha önce Block.one’a token dağıtımını durdurmak amacıyla oy kullanmıştı. Vakıf, Block.one’un geçmişteki eylemlerini araştırmak ve şirketi mahkemeye vermek için önde gelen bir Kanada hukuk firmasını tuttu.

Pazarlamacıları içerik oluşturuculara bağlayan online pazar yerleri oluşturan ve işleten IZEA Worldwide, bugün 4 yeni altcoin projesini kabul etmeye başladığını duyurdu. Şirket ödeme seçeneklerine Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Shiba Inu (SHIB) ve Crypto.com’u (CRO) ekledi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap