Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu!

Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu!

Bitcoin fiyatı, hafif bir toparlanma sergilerken aylık ve yıllık bazda düşüş yaşamaya devam ediyor. Bu durum, birçok yatırımcının, piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin hangi seviyeleri görebileceği hakkında endişelenmesine neden oluyor. Kriptokoin.com olarak, Mart ayı için fiyata yönelik beklenenleri aktarıyoruz…

Traderların tahmini ne yönde?

Bitcoin’in fiyatı 40.000 doların altına düştükten sonra, bir kripto para birimi topluluğu, varlığın bir sonraki hedefini Mart ayı sonuna kadar neredeyse 50.000 dolara yerleştiriyor. Bitcoin fiyatı son günlerde oldukça volatil hareket etse de, CoinMarketCap topluluğu, varlığın mevcut fiyatından neredeyse yüzde 20 kadar artışla, 48.145 dolardan işlem göreceğine inanıyor. Hedef, 83.489 üyenin oylarına dayanıyor. Öte yandan 53.098 topluluk üyesi, Nisan ayı sonuna kadar hedefi 48.985 dolar olarak koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu! 1

Bu fiyat işareti, mevcut değerden neredeyse yüzde 26’lık bir büyümeyi temsil ediyor. Bununla birlikte, Mart ayının sonunda, 34.044 adet Bitcoin’in 46.958 dolardan işlem göreceğine inanıyor. Tahmin, Bitcoin Mart’a 40.000 doların üzerinde girdikten sonra ortaya çıkıyor. Ancak, fiyat hareketi zor durumdaki hisse senetleriyle ilişkili olan varlık için ayın ilk haftası oldukça volatil geçti. Topluluk, Bitcoin’in geleceği konusunda yükselişe devam etse de, yatırımcılar arasında varlığın bir sonraki seyriyle ilgili endişeler var. Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi 21’e ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu! 2

Rekt Capital: Bitcoin 51.000 dolara yükselebilir

Bu sırada Rekt Capital isimli analiste göre Bitcoin, kendisini birkaç aylık düşüş trendinden canlandırmaya ve yeni bir boğa koşusunun başlangıcını oluşturmaya hazır olduğunun sinyalini veriyor. Rekt Capital, Bitcoin’in artık düşüş trendinde olmadığını, güçlü bir makro destek seviyesinden bir sıçramanın ortasında olduğunu söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Bitcoin’in Mart’ta Göreceği Düzeyler Aşikâr Oldu! 3

BTC’nin 38.000 doları tutması durumunda ve bu kritik seviyenin destek olarak kalması durumunda analist, bir sonraki alanda, 51.000 dolar civarında bir rallinin görülebileceğini söylüyor. Her şey yolunda giderse analist, Bitcoin’in geçen haftaki ralliyi tekrar etme yolunda olabileceğini ve yaklaşık yüzde 20 artışla 45.000 dolara yükselebileceğini söylüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap