Açıklandı: Binance, Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor!

Açıklandı: Binance, Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Binance, Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, ABD’de incelemeler ve soruşturmalar altında güç günler geçiriyor. Bununla birlikte, Binance’in Polygon üzerindeki yeni teşebbüsü, düzenleyici incelemenin ortasında ABD müşterilerini kazanmayı hedefliyor.

Binance, Polygon’da Unstoppable Domains’le işbirliğine gitti

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, ABD’deki Binance kullanıcılarının artık Polygon’da Unstoppable Domains ile işbirliği içinde dijital kimlik fonksiyonu gören Web3 alan isimleri oluşturma imkanları olacak. Bu kapsamda, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’nin ABD kolu olan Binance.US’in ABD’deki müşterilerine markalı “.BinanceUS” adresleri sağlamak için Web3’ün tanınmış alan ismi kayıt kuruluşu Unstoppable Domains ile iştirakini duyurdu. Bu sayede kullanıcılar, artık klâsik alfa-nümerik cüzdan adreslerini kullanmak yerine, kripto para ünitelerini kolay kolay göndermek ve almak için tercih ettikleri dijital kimlikleri seçme imkanlarına kavuştu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Açıklandı: Binance, Bu Altcoin ile İşbirliği Yapıyor! 1

Yeni hizmet sayesinde müşterilerin “.BinanceUS” alan isimleri oluşturmaları mümkün. Ayrıyeten, bu sayede kripto para cüzdanları için anlaşılması kolay ve dijital varlıkları satın almak, satmak ve transfer etmek için Binance.US uygulamasında kullanılabilecek eşsiz kimlikler elde edebilecekler. Resmi açıklamaya nazaran, .BinanceUS alan isimleri yakında büsbütün borsanın uygulaması aracılığıyla kullanıma sunulacak. Ayrıyeten, Unstoppable birinci kere müşterilerine “00.BinanceUS” yahut “99.BinanceUS” üzere iki haneli alan isimleri sağlayacak. Bu ortada, halihazırda “ok.BinanceUS” üzere iki harfli alan isimleri da sağlıyor.

BinanceUS adresleri 10 dolardan başlayacak

Ayrıca, yeni paydaşlık kapsamında, Unstoppable Domains müşterileri Binance US kullanarak “.crypto”, “.nft” ve “.x” alan isimleri da dahil olmak üzere çeşitli alan adreslerine kripto para çekebilecekler. Yapılan resmi açıklamaya nazaran, kullanıcıların “.BinanceUS” alan isimlerini 10 dolar üzere düşük bir fiyata satın alma imkanları olacak.

Tüm alan isimlerini Ethereum Blockchain’de basan rakibi ENS’nin bilakis, BinanceUS alan isimleri Polygon ağında oluşturulacak. Ethereum’da gaz kullanımıyla ilgili bir maliyet olduğu düşünüldüğünde, ENS isimleri kıymetli olabilir. Bununla birlikte, Unstoppable Domain’in web sitesine nazaran, alan adreslerinin bununla bağlı rastgele bir gaz fiyatı yok.

Uzmanlara nazaran, bu Binance haberinin, borsanın mahallî tokeni olan BNB’yi müspet etkilemesi muhtemel. Şu anda BNB, günlük bazda % 1,95 kayıpla 328,16 dolardan el değiştiriyor. Ayrıyeten altcoin, kabaca 51 milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap