ABD’li Siyasetçi, Bu Göğüs Coin’i Övdü: Seviyorum!

ABD’li Siyasetçi, Bu Göğüs Coin’i Övdü: Seviyorum!

Paylaş
BTC Piyasası: ABD’li Siyasetçi, Bu Göğüs Coin’i Övdü: Seviyorum!

Amerikalı politikacı Wendy Rogers, yakın tarihli bir tweet’te Shiba Inu (SHIB) topluluğunu övdü ve üyelerinin “çok olumlu” olduğunu iddia etti. Rogers, geçen hafta, Arizona’da Bitcoin’i yasal ihale haline getirmek için bir yasa tasarısı sunmuştu. Gün içindeki meme coin paylaşımı bazıları tarafından sert eleştirilirken, takipten çıkanlarda oldu. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Meme coin topluluğunu seviyorum”

Tweet, milletvekilinin, Amerikalıların özgürlüğe inandığı için en büyük iki meme coin Shiba Inu ve Dogecoin’i satın alabilmesi gerektiğini tweetlemesinden sonra geldi. Geçen hafta, Arizona’da Bitcoin’i yasal ihale haline getirmek için bir yasa tasarısı sundu, ancak mevzuatın geçmesi beklenmiyor. Rogers, kışkırtıcı sosyal medya gönderileri nedeniyle sık sık eleştiri alıyor ve eleştirmenler ırkçı görüşleri benimsemekle ithaf ediyor.

“SHIB topluluğunu seviyorum”

Ocak ayında, Anti-Defamation League tarafından derlenen ABD’deki “aşırılıkçı” politikacılar listesinin başında yer aldı. Rogers, QAnon komplo teorilerini onayladı ve 2020 başkanlık seçimlerinin sonuçlarını bozmaya çalıştı. Geçen ay, politikacı Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern’e “Saçlı Lenin” dediği için tepkiyle karşılaştı. İronik olarak, Rogers şimdi senatörün Shiba Inu tweet’lerinden memnun olmayan bazı Bitcoin kullanıcıları tarafından takipten çıkarılıyor. Bir kullanıcı, milletvekilinin 15 dakikasının artık bittiğini söyleyerek, artık Bitcoin topluluğu katılımının bir parçası olmayacağını öne sürdü. Lazer gözlü birçok Twitter kullanıcısı Rogers’ı takip etmeyi bıraktı.

https://twitter.com/BitcoinMonke/status/1488878208367878149

Onay ve görünürlük için umutsuz olan kripto para yatırımcıları, amaçlarını destekledikleri sürece ideolojik olarak en aşırı politikacıların bile arkasında toplanmaya istekli. Örnek olay: aşırı sağ Cumhuriyetçi Josh Mandel. The New York Times tarafından Pazartesi günü yayınlanan sert bir makalesinde, Nobel ödüllü ve kıdemli kripto para birimine karşıt görüşlü Paul Krugman, Bitcoin’i “antisosyal hak” ile ilişkilendirdi.

BTC Piyasası: ABD’li Siyasetçi, Bu Göğüs Coin’i Övdü: Seviyorum! 1

Shiba Inu balinaları bu 10 altcoin projesinden biriktiriyor

WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasının satın alma listesinde Shiba Inu’nun (SHIB) ilk sıraya geri döndüğünü paylaştı. 1 milyonun üzerinde cüzdana ulaşan SHIB, aşağıdaki 10 altcoin projesiyle balina cüzdanlarını dolduruyor.

  1. Twitter DAO
  2. Ethereum (ETH)
  3. USD Coin USDC
  4. OKEx (OKB)
  5. Polygon (MATIC)
  6. Decentraland (MANA)
  7. Bitpanda Ecosystem Token (BEST)
  8. Crypto.com Coin (CRO)
  9. Discord DAO

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap