ABD’li Siyasetçi Altcoin Sepetini Açtı: Bu Coinler Var!

ABD’li Siyasetçi Altcoin Sepetini Açtı: Bu Coinler Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ABD’li Siyasetçi Altcoin Sepetini Açtı: Bu Coinler Var!

ABD’li eski siyasetçi ve ünlü bir kripto medya yüzü olan David Gokhshtein, altcoin sepetini açtı. Gokhshtein’ın bir göğüs coin hayranı olduğunu bildiğimiz için, sergilediği koleksiyonu çok da şaşırtan değil.

David Gokhshtein’ın altcoin sepetinde neler var?

Btcpiyasasi.com haberlerinden aşina olduğunu bir sima olan David Gokhshtein, altcoin sepetinin örtüsünü kaldırdı. ABD’li eski siyasetçiyi sık sık tanınan göğüs coin’i Dogecoin paylaşımlarından tanıyoruz. Bu yüzden, kısa müddet evvel Twitter’da açtığı sepetinden göğüs coin koleksiyonunu çıkması şaşırtan olmadı. Gokhshtein’ın koleksiyonundaki tokenler ortasında Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (FLOKI) var. Fakat, biri var ki çabucak göze çarpıyor. Bu da kısa süte evvel piyasaya çıkan ve bir göğüs coin fırtınası yaratan kurbağadan oburu değil. Yani, Gokhshtein’ın sepetinde tartışmalı olan PEPE de kendisine yer buldu.

Eski geçmişleri ve topluluk dayanakları nedeniyle Shiba Inu ve Dogecoin nispeten yeterli anlaşılıyor. Lakin, uzmanlara nazaran tıpkı şey PEPE için söylemek kolay değil. Göğüs tabanlı bir token olmasına karşın, altcoin projesinin temelleri ile teknik tarafları ortasında net bir korelasyon yok. Sonuç olarak, PEPE tokeninin popülaritesindeki ani artış, kripto topluluğu içinde telaşları artırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ABD’li Siyasetçi Altcoin Sepetini Açtı: Bu Coinler Var! 1

PEPE’yi tartışmalı yapan şey ne?

Btcpiyasasi.com haberlerinden izlediğiniz üzere PEPE tokeninin kıymeti birkaç gün içinde katlanarak artış kaydetti. Bu da uzmanlara nazaran sırf birkaç adrese merkezi olarak dağıtılması nedeniyle telaş verici bir durum. Dahası, bu cüzdanların tokenlarını neredeyse tıpkı anda almış olması kuşkulara neden oluyor. Ayrıyeten, mümkün bir uyumla ilgili soruları gündeme getiriyor. Bu olağandışı faaliyet, birçok kişinin token fiyatında rastgele bir manipülasyon olup olmadığını sorgulamasına neden oldu.

Hatırlayacağınız üzere, bir trader, tokena yalnızca 250 dolar yatırarak milyonlar kazandığını argüman etti. Bunun akabinde PEPE yaygın bir ilgiye şahit oldu. Lakin, bu öykünün dikkatle hazırlanmış bir pazarlama olması da mümkün.

Genel olarak, her kripto piyasa evresinde absürtlüğün meydana geldiği bir döngü var. Garip bir halde, değerli ölçüde para buna akıyor. Bununla birlikte, yatırımcıların bu çeşit altcoin projelerine yatırım yaparken dikkatli olmaları gerekiyor. Zira, bedellerinin çılgınca dalgalanması ihtimal dahilinde. Bu nedenle, de başlangıçta göründükleri kadar çıkarlı olmamaları da olasılıklar ortasında yer alıyor.

PEPE, basın vaktinde, günlük bazda %4,5 kayıpla 0,0000002852 dolardan el değiştiriyor. Öte yandan token, haftalık ve aylık bazda hala yeşil bölgede duruyor. Bununla birlikte, ilerleyen günlerin kurbağa temalı token için ne getireceği belirsiz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap