Aave (LEND) Yatırımcıları Paralarını İki Günde İkiye Katladılar

Aave (LEND) Yatırımcıları Paralarını İki Günde İkiye Katladılar

Paylaş
Aave (LEND) Yatırımcıları Paralarını İki Günde İkiye Katladılar

Aave (LEND) geçtiğimiz son iki gün içerisinde epey ciddi bir artış yaşadı. 30 Aralık tarihinde LEND alan yatırımcılar paralarını yalnızca birkaç gün içerisinde ikiye katlamış oldular.

Binance Sağ Olsun

Kripto para dünyasına ilk olarak EthLend ismiyle giriş yapan bu proje daha sonra ismini Aeve olarak yenilemiş, yeniden markalaşma sürecine gitmişti.

18.5 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan LEND’in pek popüler bir kripto para olmadığı söylenebilir. Ancak bu durum geçtiğimiz son iki gün içerisinde biraz değişmeye başladı.

Kripto para piyasasına Aralık 2017’de giriş yapan LEND’in piyasaya ilk çıktığı dönemlerdeki fiyatı 0.02 dolar seviyesindeydi. LEND daha sonra Ocak 2018’e gelindiğinde 0.38 dolara kadar çıkmış, pek çok yatırımcının yüzünü güldürmüştü. Ancak LEND fiyatı daha sonra diğer pek çok kripto para gibi düşüşe geçti.

LEND fiyatındaki bu düşüş geçtiğimiz son iki gün içerisinde tersine döndü. 30 Aralık tarihinde 0.08 dolar seviyesinde ilerleyen LEND’in fiyatı aradan geçen birkaç saat içerisinde yüzde 130’dan fazla artış yaşadı ve 0.019 dolara kadar çıktı. Böylece LEND yatırımcıları çok kısa bir süre içerisinde paralarını ikiye katlamış oldular.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap