8’den Fazla Bilen Analist: Bu 3’ü Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

8’den Fazla Bilen Analist: Bu 3’ü Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 8’den Fazla Bilen Analist: Bu 3’ü Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasası dibini doğru tahmin eden popüler bir kripto analisti, Aave (AAVE) ve iki Ethereum (ETH) rakibinin yakında patlayabileceğini söylüyor. Tahmin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, güncel altcoin analizlerini inceleyelim.

Bitcoin 47.000 doların üzerinde kalırken bu 3 altcoin patlayabilir

Bu makalemizde de görebileceğiniz üzere 2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasasında dipleri doğru tahmin eden Smart Contracter, güncel analizlerinde, DeFi borç verme ve borçlanma protokolü Aave’nin %84’lük devasa bir düşüşün ardından bir yıl içinde ATH seviyesine ulaşabileceğini söylüyor:

Şu anda bunun gibi güzel grafikler bulmak aslında oldukça kolay. Tüm kalbimle, önümüzdeki 12 ayın tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: 8’den Fazla Bilen Analist: Bu 3’ü Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler! 1

Yazım sırasında, Aave (AAVE) 182.34 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir hareket, Aave’nin %257’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Başarılı analistin listesindeki bir sonraki altcoin, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Smart Contracter, AVAX’ın bir çıkış için hazır olduğuna inanan diğer analist TheGhost’un değerlendirmesine katıldığını aşağıdaki tweet’te söyledi.

Yazının yazıldığı sıralarda, piyasa değerine göre 10.sıradaki Avalanche (AVAX) 94.40 dolardan işlem görüyor.

Analistin ALGO’dan beklentisi %70

Smart Contracter’ın radarındaki son altcoin, merkezi olmayan finans uygulamaları için bir Blockchain olan Algorand (ALGO). Kripto strateji uzmanı, ALGO’nun yükseliş momentumunu 1,00 doların üzerinde sürdürdüğünü görüyor:

Bence iyi görünen 1,50-1,60 dolar arasında hareket edin. Bundan çok daha yüksek spekülasyonlar yapmaktan emin olmazdım.

Algorand (ALGO), yazının yazıldığı sırada 0.9462 dolardan işlem görüyor ve bu da Smart Contracter’ın hedefine yaklaşık %70’lik bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylattığımız Kyle Portman, Algorand için 2022 yol haritasını ele aldığı bir araştırma yayınladı. Ayrıca yakın bir tarihte, ünlü müzik ve dosya paylaşım platformu LimeWire, Algorand Blockchain’in yüksek enerji verimliliğini öne sürerek yeni projesi için seçtiğini açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap