8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor!

8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor!

Paylaş
BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor!

Popüler bir Bitcoin ve altcoin analisti, Avalanche (AVAX) ve diğer önde gelen layer-1 platformlarının zayıflık belirtileri göstermeye başladığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak Smart Contracter’ın analizini aktarıyoruz…

Smart Contracter, AVAX için düşüşte

Bu makalemizde de görebileceğiniz üzere daha önce kripto paralarda çeşitli seviyeleri doğru öngörmüş olan Smart Contracter, 205.000 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın USD ve Bitcoin (BTC) çiftlerinde art arda daha düşük seviyeler gördükten sonra düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

AVAX, BTC ve USD karşısında hala çok sağlıksız görünüyor. Solana’nın Kasım ayındaki haline benzemeye başlıyor. Yüzde 50 düşüş daha görsem şaşırmazdım.

BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor! 1

Diğer altcoin’ler de “korkunç görünüyor”

Kasım’da Solana (SOL) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259 dolara ulaştı. Ethereum (ETH) rakibi o zamandan beri düşüş trendinde ve şimdi 83.06 dolar karşılığında el değiştiriyor. Bu arada AVAX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 147 dolardan yüzde 50’nin üzerinde düşüşle 73 dolardan işlem görüyor. Smart Contracter, diğer katman-1 kripto varlıklarının AVAX’ın ayak izlerini takip ediyor gibi göründüğünü de ekliyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

Bu yıl için sürüyü yöneten tüm güçlü layer-1’ler AVAX, LUNA, ATOM ve FTM korkunç görünmeye başlıyor.

BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor! 2

Bitcoin ve ETH’de haftalık kapanışlar “berbat”

Bir Blockchain ekosistemi olan Cosmos (ATOM), rekor seviyesi olan 44,70 dolardan değerinin yaklaşık yüzde 50’sini kaybederek büyük bir düşüş yaşadı. Fantom (FTM), Ekim ayındaki en yüksek değerinin yüzde 60’ından fazlasını kaybetti. Terra (LUNA), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 103.60 dolardan neredeyse yüzde 18 düşüşle 87.81 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’e bakıldığında, kripto stratejisti, düşüş trendini sürdürmeden önce 40.000 doların üzerinde kısa vadeli bir sıçrama öngörüyor. ETH’de  ve BTC’de, haftalık kapanışların berbat olduğunu belirtiyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

BTC ve ETH’de haftalık kapanışlar berbat ve bana göre 42.000 dolara kadar olan herhangi bir güç, daha sonra tekrar düşük seviyelere geri dönmemize neden olacak.

BTC Piyasası: 8’den Fazla Bilen Analist: AVAX ve Bu 4 Altcoin, Müthiş Görünüyor! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap