55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli?

55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli?

FinTech uzmanlarından oluşan bir panel, Shibarium’un SHIB fiyatı üzerindeki tesirine ait görüşlerini paylaştı. Uzmanların dörtte biri boğa periyodu öngörüyor. İşte detaylar…

SHIB fiyatı için yükseliş beklentisi var

Shibarium şu anda Shiba Inu ekosisteminde en çok beklenen proje. Shiba Inu topluluğu ana ağ lansmanını heyecanla beklerken, bunun SHIB’nin fiyatı üzerindeki tesiri tartışma konusu olmaya devam ediyor. Kimi FinTech uzmanları bu tesirin olumlu istikamette gerçekleşeceğine inanmakta. Önde gelen ödüllü bir FinTech firması olan Finder, geçen yılın sonlarında FinTech sahnesindeki 55 dal oyuncusundan oluşan bir panele anket yaptı. Ankette, piyasa şartları ve ekosistemdeki gelişmeler göz önünde bulundurularak Shiba Inu’nun gelecekteki fiyatına ait iddialar üzerinde durulmakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: 55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli? 1

Bu 55 dal uzmanı ortasında büyük borsa EXMO’nun CEO’su Serhii Zhdanov; Amsterdam Üniversitesi Yardımcı Doçenti Simon Trimborn; CoinSmart Financial CEO’su Justin Hartzman; ve SEBA Bank Araştırma Müdürü Yves Longchamp üzere önde gelen oyuncular yer alıyor.

Shibarium anketinden boğa beklentisi çıktı

Finder, Shibarium lansmanının Shiba Inu’nun fiyatı üzerindeki potansiyel tesirine ait görüşlerini sordu. Fakat, uzmanların yüzde 50’si SHIB’nin kıymeti üzerindeki tesirinden emin olmadıklarını belirtti.  Bu cevap, o sırada Shibarium hakkında hudutlu bilgi olmasından kaynaklanıyordu. Geliştirme takımının o sırada Shibarium beta test ağı Puppynet’i piyasaya sürmemiş olduğunu unutmayın. Puppynet’in performansı bir dereceye kadar Shibarium’un potansiyelini göstermekte.

Ulaş Utku Bozdoğan: 55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli? 2

O periyottaki bilgi eksikliğine karşın, iştirakçilerin yüzde 25’i Shibarium’un piyasaya sürüldüğünde Shiba Inu’nun fiyatını olumlu tarafta etkileyeceğini vurgulamıştır. Ayrıyeten, bu tesirin boyutuyla ilgili olarak, uzmanların yüzde 19’u tesirin orta seviyede olacağına inanmakta. Buna karşılık, yüzde 6’sı patlayıcı olacağını düşünüyor. Lakin, iştirakçilerin yüzde 22’si Shibarium lansmanının Shiba Inu’nun fiyatı üzerinde rastgele bir tesiri olmayacağını söylüyor. Bu şahıslar, SHIB’nin bedelinin Shibarium’dan olumlu yahut olumsuz etkilenmeden yörüngesini koruyacağına inanmakta.

Shibarium lansmanının olumsuz tesirine yönelik SHIB fiyatı iddiası de var

Öte yandan, Finder tarafından ankete katılan FinTech uzmanlarının yüzde 3’ü Shibarium lansmanının SHIB’nin fiyatını olumsuz etkileyeceğine inanıyor. Hudutlu bilgi nedeniyle, bu öngörünün ardındaki neden bilinmemektedir. Bu ortada, Shiba Inu’nun benimsenmesini destekleyebilecek gelecek projeler sorulduğunda, sadece yüzde 9’u Shibarium’u seçti. Başka bir yüzde 9’luk kesim ise geçtiğimiz Temmuz ayında büyük ilgi gören Shiba Inu ekosistemi stablecoin’i SHI’yi seçti.  3’ü Shiba Inu ekosistemi Doggy DAO’yu tercih ederken, yüzde 3’ü de yaklaşmakta olan ShibaSwap 2.0’ı seçti. Bununla birlikte, uzmanların yüzde 19’u yaklaşan projelerin hiçbirinin benimsenmeyi desteklemeyeceğine inanmakta. Lakin 56’sı emin değil.

Ulaş Utku Bozdoğan: 55 Uzmandan SHIB Fiyatı İçin Kestirimler: Neler Beklenmeli? 3

SHIB mucidinden olumlu yorumlar

Shytoshi Kusama takma ismiyle bilinen Shiba Inu ortak yaratıcısı, 11 Mart’ta başlatılan Shibarium test ağı Puppynet’te görülen son süreç doruğundan bahsetti. Olumlu yorumda bulundu. Twitter kullanıcısı “cryptolight Shibarium” Shibarium’un 31 milyon süreç eşiğini aştığı haberini paylaştı. Shytoshi Kusama yorum başlığına bir “parti” emojisi bırakarak Puppynet için bu yeni yardımcı program kilometre taşını övdü. Puppyscan Shibarium gezginine nazaran, son günlük süreç dorukları 4 Temmuz (277.139) ve 11 Temmuz (279.814) tarihlerinde gerçekleşti. Bu haberin yazıldığı sırada toplam süreç sayısı 31.546.937’dir. Puppyscan’e nazaran, Puppynet’te günlük ortalama süreç ölçüsü 256.340’tır. Bağlı cüzdanların ölçüsü, 17.062.440 cüzdan adresi düzeyine ulaştıktan sonra geçtiğimiz hafta boyunca değişmedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap