40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi!

40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi!

Son vakitlerde piyasaya giren ve sonra popülerleşen altcoin PEPE, önemli bir yükseliş yaşadı. Son 24 saat içinde fiyatı yüzde 90’ın üzerinde artış gösteren PEPE heyecanı sona yaklaşmış üzere durmuyor. PEPE meme coin, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,000000816 dolara ulaştı. Fiyattaki artış, 14 Nisan’daki lansmanından bu yana yaklaşık yüzde 38.900’lük bir artış manasına geliyor. İşte detaylar…

Altcoin PEPE, 40x yükseldi

Kurbağa Pepe’nin tanınan internet meme’inden esinlenen bir token olan Pepe coin (PEPE), kripto borsası OKX’in platformunda listelemesinden kısa bir mühlet sonra yüzde 90’ın üzerinde fırladı.  Varlığı çevreleyen heyecan o kadar yüksekti ki, piyasa bedeli kısa mühlet evvel 450 milyon doları aştı.  Seyşeller merkezli kripto borsası OKX, PEPE’nin spot ticaret piyasalarında listelendiğini duyurdu. PEPE/USDT süreç çiftleri 1 Mayıs’tan itibaren kullanıma sunulmakta. PEPE para çekme süreçlerine ise 2 Mayıs’tan itibaren müsaade verilecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: 40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi! 1

Altcoin’in fiyatı, açıklamadan sonraki saatlerde yüzde 90’dan fazla artış gösterdi. Ayrıyeten, 450 milyon doların üzerinde bir piyasa kıymetine ulaşarak birinci 100 coin ortasına girdi. PEPE, Nisan ortasındaki lansmanından kısa bir müddet sonra ilgi görmeye başladı. Bu noktada, piyasa pahası bir milyon dolardan azdı. O periyotta, kimi kripto yatırımcılarının günler içinde akıllara sakinlik veren kârları cebe indirdiğine dair çok sayıda öykü vardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi! 2

Ancak toplumsal medya kaynaklı hype ve öteki platformlarda listelenmesinin bir sonucu olarak, son vakitlerde kripto dünyasının en sıcak bahislerinden biri haline geldi. Geçtiğimiz hafta, piyasanın çoğunluğu için epey olumsuz olsa da, bu vakit dilimi içinde yüzde 250 oranında fırlayan meme coin için olumlu geçti. Ethereum tabanlı Pepe, son 24 saat içinde yüzde 92’lik bir artış kaydederek piyasa bedeline nazaran üçüncü en büyük meme coin oldu.

Pepe meteorik bir yükseliş gerçekleştiriyor

Pepe 17 Nisan’da piyasaya sürüldü ve sıfırdan 448,9 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine ulaşarak birinci yatırımcılara büyük kârlar sağladı ve meme dönemi için davetleri ateşledi. Geçtiğimiz hafta boyunca, birçok tweet’te Pepe’ye nispeten küçük meblağlar yatırarak bir gecede milyoner olanların öyküleri paylaşıldı ve bu da en son Dogecoin’in 2021’de 0,74 dolara yükselmesi sırasında görülen bir FOMO düzeyi yarattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 40x Artış Yaşayan Bu Altcoin, Top 100’e Girdi! 3

Piyasadaki genel zayıflığın ortasında, Pepe’nin güçlü form grafiği FLOKI ve Baby Doge Coin’i geride bırakarak piyasa pahasına nazaran en büyük üçüncü meme coin haline geldi. Bununla birlikte, ikinci sıradaki Shiba Inu’yu geçmek daha büyük bir gaye, zira şu anda Pepe’nin on katından fazla kıymete sahip. Aşağıdaki dört saatlik grafik, 29 Nisan’da yükselen ve Pepe’yi 0,0000003316 dolardan bugünün erken saatlerinde 0,0000012 dolarlık doruğa taşıyan bir yükseliş trendini gösteriyor – yüzde 275’lik bir artış.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap