4 uzman analistten Bitcoin yorumları: Kritik 4 gün, alım fırsatı, tarihli tahminler, 2020’de beklenen artış…

4 uzman analistten Bitcoin yorumları: Kritik 4 gün, alım fırsatı, tarihli tahminler, 2020’de beklenen artış…

Paylaş
4 uzman analistten Bitcoin yorumları: Kritik 4 gün, alım fırsatı, tarihli tahminler, 2020’de beklenen artış…

Kripto para dünyasının önde gelen isimleri Willy Woo, Anthony Pompliano, Mike Novogratz ve Peter Schiff, Bitcoin hakkında yeni tahmin ve fikirlerini paylaştı. Woo ve Pompliano teknik göstergelerin pek de olumsuz olmadığını ifade ederken, Peter Schiff için son durum pek olumlu değil.

Woo: “Önümüzdeki 4 gün çok kritik.”

Tanınmış kripto para analisti Willy Woo, aralık ayındaki olası bir çöküşü önlemek için Bitcoin’in ay sonuna kadar 8.300 dolara ulaşması gerektiğini düşünüyor.

Ayın sonuna kadar (4 gün içinde) 8.300 doları görmemiz gerek. Aksi takdirde aralık ayında ciddi düşüşler yaşayacağız. Ama 2020 iyi bir yıl olacak. Ucuza alım yapmak için aşağı inmesini istiyorum.

Analizini desteklemek üzere bazı tezler sunan Woo, Bitcoin’in geçmişte değerinin düşmesine yol açan mumları alt ettiğine işaret etti.

Bitcoin, aylık grafikte aşağı yönlü sarsıcı bir mum oluşturabilir. Ancak kesin diyemeyiz. Bu benim teknik analizim. Bitcoin daha önce buna benzer mumları yenmeyi başarmıştı.

Bitcoin, kasım ayının çoğunda istikrarlı bir şekilde değer kaybetti. Ay başındaki fiyatı olan yaklaşık 9.200 ABD dolarından 24 Kasım’da yaklaşık 6.627 ABD dolarına düşerek kabaca %28’lik bir değer kaybı yaşadı.

Novogratz: “İki gün içinde 7.500 dolara ulaşmalıyız.”

Woo, Bitcoin’in yakında fiyatını yükseltmesi gerektiğini düşünen tek kişi değil.

Galaxy Digital CEO’su ve Başkanı Mike Novogratz, BTC’nin başka bir dalıştan kaçınmak için iki gün içinde 7.500 dolara vurması gerektiğini söyledi.

https://twitter.com/novogratz/status/1199100675298381827

Pompliano: “Yıllık kazanım önemli.”

Bitcoin hayranlığıyla tanınan Anthony Pompliano da genel vaziyete parlak taraftan bakıyor ve Bitcoin’in yıl içindeki kazanımlarını ortaya koyan fikirlerini paylaşıyor. Pompliano’ya göre Bitcoin zararlarını kapatmak konusunda iddiasını kaybetmiş değil.

Altın destekçisi ve kripto eleştirmeni Peter Schiff ise Pompliano’ya ofansif bir yanıt verdi ve Bitcoin gemisiyle birlikte onun da denizin dibini boylayacağını söyledi. Pompliano’nun cevabı gecikmedi:

Bitcoin, son on yılda altından daha fazla yükseldi.

dailyhodl

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap