4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En Âlâ Metaverse Coinleri Paylaştı!

4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En Âlâ Metaverse Coinleri Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: 4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En Âlâ Metaverse Coinleri Paylaştı!

Kripto para analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth, Sam Bourgi ve Ornella Hernández, katıldıkları bir yayında The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) gibi popüler metaverse coinleri dışındaki en iyileri paylaştı. Kriptokoin.com olarak analistlerin favorilerini aktarıyoruz…

Analistlerin favorileri bu metaverse coinleri oldu

Benton Yaun, Jordan Finneseth, Sam Bourgi ve Ornella Hernández, piyasadaki en iyi metaverse projeleri hakkında birbirleriyle tartıştı. İlk olarak Bourgi, sürükleyici 3D dünyası ile non fungible tokenlar (NFT’ler) aracılığıyla etkileşim kurmanıza olanak tanıyan ve aynı zamanda çok popüler Unreal Engine 5’e dayanan Wilder World’ü (WILD) seçti. WILD, Wilder World’ün yerel tokenıdır. WILD, yazım sırasında, yüzde 9.4’lük bir yükseliş ile 1.97 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: 4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En Âlâ Metaverse Coinleri Paylaştı! 1

Bourgi’nin ardından, Ornella Hernandez, metaverse ticaretinde devrim yaratmayı amaçlayan Boson Protocol’ü (BOSON) seçti. Boson Protocol (BOSON), e-ticaret işlemleri için merkezi olmayan bir altyapıdır. Boson Protocol; Dolce & Gabbana ve Asics gibi yüksek profilli ortaklarıyla öne çıkıyor ve metaverse’deki fiziksel öğeleri NFT’ler şeklinde satın alma hizmeti sunuyor. BOSON, yazım sırasında yüzde 0.3’lük bir yükseliş ile 0.98 dolardan el değiştiriyor.

BLOK ve GALA da listede yer aldı

Öte yandan Benton Yaun, Bloktopia’yı (BLOK) seçtiğini söyledi. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve ağ üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’tür. Analist, Bloktopia’nın, kullanıcıların yalnızca oyun oynayabileceği, aynı zamanda kripto eğitimine, gayrimenkule ve çok daha fazlasına erişebileceği bir merkez görevi gören 21 seviyeli VR gökdelenine dikkat çekiyor. BLOK, yazım sırasında, yüzde 0.2’lik bir artış ile 0.021 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: 4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En Âlâ Metaverse Coinleri Paylaştı! 2

Son olarak, Jordan Finneseth, oyunculara merkezi olmayan finans (DeFi) özelliklerine sahip, eski oyunlardaki gibi bir aksiyon sunan ve oyunculara işlem yapma yeteneği olan Gala Games’i (GALA) tercih ettiğini öne sürüyor. Gala Games, misyonunu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları” yapmak olarak tanımlıyor. GALA, yazım sırasında yüzde 2.1’lik bir yükseliş ile 0.344 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap