4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Paylaş
BTC Piyasası: 4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Bitcoin’in (BTC) bir hafta içinde en yüksek seviyesine ulaşmasının heyecanı, teknik analizleri güncellemeye zorladı. Bu yazıda, 4 popüler kripto para analistinin Bitcoin analizlerini ve tahminlerini inceleyelim.

İşte analistlerin Bitcoin (BTC)’de belirlediği kritik seviyeler

Bitcoin’in haftalık fiyat hareketinin analizi, BTC’nin 50 günlük EMA etrafındaki performansına odaklanan aşağıdaki grafiği yayınlayan Twitter analisti Rekt Capital tarafından paylaşıldı. Rekt Capital, 50-EMA’nın direnç görevi görebileceğini düşünüyor:

BTC, mükemmel bir şekilde reddetmemiş olsa da… (Mavi) 50 haftalık EMA’nın şu anda direnç olarak görülmesi mantıklı olabilir.

BTC Piyasası: 4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! 1

Balinalar 46.500 dolardan baskı yapıyor

Bitcoin balinalarının fiyatı hangi yöne çektiği söz konusu olduğunda, on-chain analiz firması Whalemap, mevcut fiyat seviyesindeki yoğun birikimin yanı sıra 46.500 dolar fiyat seviyesinde önceki 90.000 BTC birikimini detaylandıran aşağıdaki tabloyu yayınladı. Whalemap, 46.500 doların belirleyici olacağını söylüyor:

46.500 doların geri alınması, trendin tersine çevrilmesi gibi görünecek. Balinalar bu seviyelerde biraz direnç sağlayacak. Tüm gözler 46.500 dolarda.

BTC Piyasası: 4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! 2

46.500 dolar direnç alanı, BTC fiyat hareketinin Ocak ayı için nasıl görünebileceğine dair kaba bir tahmin veren aşağıdaki grafiği yayınlayan piyasa analisti Michaël van de Poppe tarafından da vurgulandı.

BTC Piyasası: 4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! 3

Whalemap gibi Poppe’de bölgede sert bir direnç oluşmasını bekliyor:

Kırmızı çizgi (yukarıda), Bitcoin için çok gerçekçi bir senaryo olabilir. 46.000 dolardaki ilk testi tek seferde geçeceğimizden şüpheliyim.

  • Bitcoin’in 44.000 dolar bölgesinden reddedilmesinin ardından Poppe, daha yüksek rotanın ortaya çıkması zaman alacağından sabır isteyen aşağıdaki tweet’i yayınladı.

Cheds, Bitcoin’in “yanlış bir mola” verdiğini söylüyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız gizemli analist Cheds, Bitcoin’in (BTC) fiyat sıkıntılarının tersine dönmek üzere olduğu anlamına gelen bir sinyalin yanıp sönebileceğini söylüyor. Takma isimli analist, Bitcoin Pazartesi günü kısa bir süreliğine 40.000 doların altına düştükten sonra durumu “yanlış bir mola” olarak tanımladı. Analiste göre BTC 40.000 doların altına düşerse, toparlanması oldukça güçleşecek.

BTC Piyasası: 4 Analist: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap