4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı!

4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: 4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı!

Kripto piyasalar hakkındaki raporlarI aracılığı ile analistler “Hangi meme coin projelerinin 2022’de göz kamaştırıcı kazançlar sağlayabilir?” sorusunu tartışıyorlar. Kripto uzmanları, “The Market Report“un bu haftaki bölümünde, 2022’de hangi meme coinlerin size en fazla yatırım getirisini sağlayabileceğini tartışıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: 4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı! 1

Bu meme coin projeleri patlayabilir

Bu haftaki programda Cointelegraph’ın uzmanları, 2022’de hangi memecoinlerin size en fazla yatırım getirisini sağlayabileceğini tartışıyor. Raporda önce piyasa uzmanı Marcel Pechman, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) piyasalarını dikkatle inceliyor. Daha sonra, kripto analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi hangi popüler memecoinlerin paranızın karşılığını en iyi şekilde verebileceğini tartışıyor. FLOKI Bourgi’nin seçimi. Bourgi’nin ardından Yuan merkezi olmayan ve toplum tarafından yönetilen Shiba Inu’yu (SHIB) seçiyor. Piyasadaki en güvenli zincir olan Ethereum üzerine inşa edilmiştir ve dahası, projenin Vitalik Buterin ile iyi bir ilişkisi var. Hatta zaman zaman Shiba Inu kıyafetlerini kullandığı bile görülmüştür.

BTC Piyasası: 4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı! 2

Finneseth’e göre Dogecoin (DOGE), meme coin devrimini başlatan ve Finneseth’in diğerleri gittikten sonra etrafta olacağını iddia ettiği meme coin. Düşük maliyetli transferler sunar ve Elon Musk ve Mark Cuban gibi önemli etkileyicilerin yanı sıra güçlü bir küresel destekçi topluluğunun desteğine sahip. Finneseth’i ve seçimini desteklemek için ortaya çıkmalarını umalım. Uzmanlarımızın her biri kendi durumunu ortaya koyduktan sonra, her bir yatırımcının kendi araştırmasını yapmasını önemle salık veriyoruz. Çünkü tahminler kesn değildir. Analistler, bu hafta öne çıkan iki altcoini belirlemek için Cointelegraph Markets Pro’yu kullanıyor: Filecoin (FIL) ve Umbrella Network (UMB).

BTC Piyasası: 4 Analist, 2022’de Patlayabilecek Göğüs Coin’leri Açıkladı! 3

Meme coinlerin, piyasa değerine göre genel kripto piyasası içindeki yerlerine bakacak olursak Dogecoin (DOGE) 17 milyar dolar ile on üçüncü sırada yer alıyor ve 0.1301 dolardan işlem görüyor. “Dogecoin katili “olarak ünlenen Shiba Inu (SHIB) ise 13 milyar dolar piyasa değeri ile hemen onun peşinden on dördüncü sırada yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap