3 Usta Analist, Satın Alınacak 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

3 Usta Analist, Satın Alınacak 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Usta Analist, Satın Alınacak 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

“The Market Report”un bu haftaki bölümünde üç usta analist, satın almayı düşünebileceğiniz 3 doların altındaki en iyi altcoin projelerini paylaşıyor.

Usta analistlerin altcoin seçimleri

Analistler Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi’ye 3 doların altında satın alınabilecek en iyi altcoin projelerini açıklıyor. İlk olarak, tüm önde gelen DEX’lerde en verimli takas yollarını keşfederek en iyi oranları sunmayı amaçlayan 1inch Network (1INCH) seçimiyle Sam Bourgi başlıyor. Listesinde ikinci sırada, Blockchain üzerine inşa edilen metaverse ve oyun projeleri için tesisat olarak tanımladığı Enjin Coin (ENJ) var. Enjin Coin, bireylerin, işletmelerin ve markaların Non Fungible Token’ler (NFT) kullanmasını kolaylaştırmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir token.

Benton Yuan, kullanıcıların NFT’ler oluşturmasını, dağıtmasını, geliştirmesini ve gruplandırmasını sağlayan Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir ekosistem olan SuperFarm (SUPER) ile başlıyor. Altcoin, cros-chain NFT çiftçiliği sunarak süreci ve genel olarak NFT’leri ortalama kullanıcı için daha erişilebilir ve kullanılabilir hale getiriyor. İkinci seçimi, 2014 yılında piyasaya sürülen ve on-line ve off-line bireysel dünyası arasındaki uçurumu kapatmayı amaçlayan Nitro Network (NCASH). Proje, perakendecilerin WiFi veya Bluetooth kullanmadan ürün tercihleri ​​hakkında kesin kararlar vermek için müşteri kayıtlarını kullanarak müşterilerini tanımlamasını ve daha iyi hizmet vermesini sağlayan Nesnelerin İnterneti tabanlı, temassız bir tanımlama sistemi.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Usta Analist, Satın Alınacak 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 1

Üçüncü sırada, kullanıcılar için daha hızlı işlemler ve daha düşük maliyetler sağlamayı amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) ile başlayan Jordan Finneseth’i görüyoruz. Ana Ethereum Blockchain’in yanında çalışan hızlı bir paralel Blockchain görevi görüyor. Analistin sonraki seçimi Ronin (RON). Altcoin, Blockchain oyunları için tasarlanmış başka bir yan zincir ve şu anda kriptodaki en aktif oyunlardan biri olan Axie Infinity’ye ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Ronin, bugün tarihin en büyük DeFi hack’inin hedefi oldu ve altcoin fiyatı çakıldı. 

Analistlerin paylaşımından sonra, piyasada bir adım önde olmak isteyen kripto traderları için Cointelegraph Markets Pro’nun tahminlerine göz atıyoruz: Axie Infinity Shards (AXS) ve NFTX (NFTX).

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap