3 Usta Analist, Ayı Piyasasında Alınacak 11 Altcoin’i Paylaştı!

3 Usta Analist, Ayı Piyasasında Alınacak 11 Altcoin’i Paylaştı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Usta Analist, Ayı Piyasasında Alınacak 11 Altcoin’i Paylaştı!

“The Market Report”un bu haftaki bölümünde usta analistler, ayı piyasasında hangi altcoin projelerinin satın alınabileceğini paylaşıyor. Biz de analistlerin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Usta analistlerin altcoin seçimleri

Analistler Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, ayı piyasasında satın alınabilecek en iyi altcoin projelerine ilişkin görüşlerini açıklıyor. Sam Bourgi, Monero (XMR) ile başlamaya karar veriyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü, mali durumunuzu gizli ve güvende tutmaya odaklanıyor. Analistin ikinci seçimi, bulut tabanlı merkezi olmayan bir Web3 uygulaması olan Flux (FLUX) ve üçüncü seçimi için Ocak ayı itibariyle Bitcoin’de 1 numaralı Web3 projesi olan Stacks (STX) ile devam ediyor.

Benton Yuan, ilk seçimi Dai (DAI) ile başlıyor. Tabii ki, birisinin bir stablecoin seçmesi gerekiyordu. Bununla birlikte, ana avantajı, çok taraflı bir stablecoin olması, yani birden fazla varlık tarafından desteklenmesi. Bir sonraki seçimi, Fantom (FTM) fiyatına sabitlenmiş algoritmik bir stablecoin olan Tomb.finance (TOMB). Bu haftaki son seçimi ise, Adidas, Snoop Dogg ve Atari ile büyük ortaklıklarla metaverse alanında büyük bir oyuncu olduğunu kanıtlayan The Sandbox (SAND).

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Usta Analist, Ayı Piyasasında Alınacak 11 Altcoin’i Paylaştı! 1

Son olarak, ilk seçimi Algorand (ALGO) olan, hızlı işlem hızı, düşük maliyetler ve basitleştirilmiş stake deneyimi ile övünen ve büyük ağ kesintileri veya teknik problemler yaşamamayı başaran Jordan Finneseth var. Analistin ikinci seçimi, 1 milyar dolara yaklaşan toplam kilitli değeri (TVL) ile herkes tarafından erişilebilen hızlı, akıllı ve şeffaf merkezi olmayan finansal hizmetlere adanmış bir Blockchain olan DeFi Chain (DFI). Haftanın üçüncü ve son seçimi, şirketlerin veri grafikleri oluşturmasına ve Web3 deneyimine kolayca başlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış modüller yayınlayan The Graph (GRT).

Hesaplaşmanın ardından, piyasada bir adım önde olmak isteyen kripto yatırımcıları için bir platform olan Cointelegraph Markets Pro öngörülerini paylaşıyor. Analistler, bu hafta öne çıkan iki altcoin projesini belirlemek için Cointelegraph Markets Pro’yu kullandı ve sonuç olarak: Biswap (BSW) ve Origin Protocol (OGN) belirlendi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap