3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

Paylaş
BTC Piyasası: 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

Popüler Youtube ve Twitter analistlerinin güncel BTC, ADA, ETH, LINK ve VET tahminlerine göz atalım. Benjamin Cowen ve Justin Bennett, düşüşü fırsata çevirebilecek altcoin projelerini listelerken, Twitter’dan Capo düşüşün sadece bir “mini ayı piyasası” olduğunu söylüyor. İşte ayrıntılar…

Benjamin Cowen LINK/ETH çiftini inceliyor

İlk analist, 680.000 YouTube aboneli Benjamin Cowen, LINK’in 20 haftalık SMA ve 21 haftalık EMA hareketliliğinin bir kombinasyonu ve bir teknik indikatör olan “boğa piyasası destek bandının” üstünde mi yoksa altında mı olduğuna dikkat etmesi gerektiğini söylüyor. Analist, LINK’in Ethereum’a (ETH) karşı değerlemesinin Ağustos 2020’den bu yana düştüğünü belirtiyor. Bu nedenle, Chainlink’in LINK/ETH boğa piyasası destek bandını kırdığı sürece ETH’ye karşı “düşüş trendinden sıyrılabileceğini ” tahmin ediyor.

BTC Piyasası: 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! 1

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız ikinci analist Justin Bennett, VET 0.10 doları geçerse, fiyatın yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Kripto analisti kritik teknik seviyeleri de belirliyor:

0,06 dolar bölgesinin üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl için hala yükseliş eğilimindeyim ve bence 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolar alanı ve ardından 0,12 dolar bölgesini geri alacağımızı düşünüyorum. Sonra potansiyel olarak 0.15 dolar ve devamı.

  • Analist ayrıca, VET’in yükseliş ivmesine başlaması durumunda potansiyel patlama alanlarının 0,38-0,40 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.
BTC Piyasası: 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! 2

Capo, dip seviyeleri belirlemek için ADA grafiğine bakıyor

Son analist Twitter’dan Capo, piyasanın dip seviyelere yaklaştığı yönündeki argümanlarını desteklemek için Cardano (ADA) gibi altcoin’lerin fiyat hareketine göz atıyor:

Dibin henüz gelmediğini düşünmemin ana nedenlerinden biri, ADA gibi birçok alternatifin henüz dipleri almamış olması.

BTC Piyasası: 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! 3

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakıldığında Capo, fiyatın ATH seviyelerine ulaşmadan önce düştüğünü söylüyor:

ETH biraz korkutucuydu ve hala öyle. Düşüşleri yakalamaya çalışırken dikkatli olun, çünkü 3.000 doların altında bir fitil mümkündür.

BTC Piyasası: 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! 4

Son olarak Bitcoin’e göz atan Capo, lider kripto para biriminde destek olarak 40.000 dolar aralığını vurguluyor:

Ayrıca, BTC’ye karşı altcoin’ler daha düşük zaman dilimlerinde düşüş gösteriyor, bu nedenle BTC son ayağı daha iyi tutmalı. 40.000 aşağısını beklemiyorum.

Yine de Capo, takipçilerini boğa piyasasının devam edeceği konusunda iyimser olmaya çağırıyor:

Bu boğa piyasasının sonu değil, az önce yaşadığımız mini ayı piyasasının sonu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap