3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor!

3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor!

Kripto analisti Filip L’ye göre Dogecoin fiyatı, mevcut piyasa duyarlılığı bir gecede değişmediği için daha yükseğe fırlayacak. Analist Ekta Mourya, Shiba Inu (SHIB) fiyatının düşüş trendinden çıktığını söylüyor. FXStreet analistleri, Decentraland (MANA) fiyatının yükseliş oluşumunu doğrulamak için 3 dolara bir dönüşe daha ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Analistlerin tahminlerini kendi anlatımlarıyla Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

“Dogecoin fiyatının masada %10 daha fazla kazancı var”

Dogecoin fiyatı, boğaların nihayet yumruk attığını ve açığa satış yapanların 0,1242 dolar civarında inşa ettiği düşüş savunma duvarını delip geçtiğini görüyor. Boğalar ilerlemeye çalışsa da başarısız olurken, Çarşamba günü bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanışın yarın için sahneyi hazırlayacağı başka bir test gerçekleşebilir. 55 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) 0,1328 dolar ve 0,1357 dolar tarihi temel seviyeler olarak, boğaların bu hafta atlamak için çok tanımlanmış hedefleri var.

Dogecoin fiyatı, hisse senedi piyasasından gelen rüzgarların kripto para birimlerine yayılmasının ardından intikamla geri dönen yatırımcılara sahip. Rusya ve Ukrayna arasında masada bir barış planı olduğuna dair birkaç söylentiden sonra, ‘söylentiyi satın al, gerçeği sat’ stratejisi ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Yatırımcılar, devam eden görüşmelerle ilgili söylentileri ön plana çıkarıyor ve yakın zamanda bir anlaşmanın gerçekleşeceğine dair bahse giriyorlar.

DOGE fiyatı, yatırımcıların birkaç ay ara verdikten sonra kripto para birimlerine geri döndüğünü görüyor. Boğalar şimdiden 0,1242 doları delip geçti, ancak yukarıyı kapatamadı. Bugünün ilerleyen saatlerinde bu seviyenin üzerinde bir kapanış sağlamak için bir fiyat sıkışıklığı olabilir. Boğalar, aromaya ve ralliye ek rüzgarların katılmasına bağlı olarak 55 günlük SMA’ya 0,1328 dolar veya 0,1357 dolardan atlayabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor! 1

Durum istikrar kazanıyor gibi görünse de, olayların daha da kötüye gitmesi, küresel piyasalar için büyük bir gerilemeyi tetikleyebilir. Bu, kripto para birimlerinin kesme bloğunda ilk sırada yer almasıyla, piyasaların bir krize girdiği ve herhangi bir risk varlığından kurtulduğu anlamına gelir. Bu, DOGE fiyatının 0,1137 dolara, hatta 0,1067 dolara düşmesine neden olabilir.

“SHIB fiyatı büyük bir hamle için hazırlandı”

Topluluk ve traderlar Shina Inu’yu (SHIB) yakma kabına gönderirken, SHIB fiyatı son fiyat düşüşünden kurtulabilir. 22 Mart 2022’de 24 saatlik bir süre içinde 1,02 milyardan fazla SHIB toekni yakıldı. Shiba Inu fiyatı, dolaşımdaki para arzı azalmaya devam ettiği için geçen hafta %8 artış kaydetti. 22 Mart 2022’de 24 saat içinde 1,02 milyardan fazla SHIB tokeni ölü cüzdanlara gönderildi ve dolaşımdan çekildi.

Nisan ayı ortasındaki yakma potasına ek 244,5 milyon SHIB gönderildi ve meme coin arzını daha da azalttı. Bir kripto para ödeme ağ geçidi olan NOWPayments, traderların karlarının bir kısmını Shiba Inu’da yakmalarına izin veren yeni bir özellik tanıttı. Ödeme ağ geçidini kullanan satıcılar, tokenleri yakmak için bir yüzde işaretlemesi seçebiliyor. NOWPayments, belirli miktarda Shiba Inu tokeni hesapladığında, otomatik olarak ölü bir cüzdana gönderiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor! 2

Dolaşımdan çekilen Shiba Inu tokenleri, dolaşımdaki SHIB arzını azaltma ve dolaşımdaki arzın değerini artırma taahhüdü olarak “cehennem” cüzdanlarına gönderiliyor. 411’den fazla işlem, 1,02 milyardan fazla SHIB tokeni yok edildi, bu da 24.296 dolara eşdeğer. Bugüne kadar 9,6 milyar dolar değerinde toplam 410 trilyon SHIB yakıldı.

Analistler, Shiba Inu fiyat trendinde bir kırılma öngördü. FXStreet analistleri, meme coin’i geride kalsa da SHIB fiyatında %30’luk bir artış öngörüyor. Analistler, Shiba Inu fiyat grafiğinin Dogecoin katilinin 0,000026 doları test etmeye hazır olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Önümüzdeki Ichimoku bulutu zayıf olduğu için analistler, ileride çok fazla direnç olmadığını ve Shiba Inu’nun bir yükseliş trendine girebileceğini savunuyorlar.

“Decentraland fiyatı erken satın almayı tetikleyebilir”

Decentraland fiyatı, B dalgası üçgeni gibi görünen bir şekilde konsolide oluyor. MANA, üçgen içindeki gerekli beş yapıdan üçünü zaten tamamlamış olabilir ve dördüncüyü tamamlamak için 3 dolara kadar daha yüksek ücret alabilir. Metaverse Moda Haftası önümüzdeki birkaç saat içinde yıldızları tekmeledikçe, bu teknik yükseliş gelişmeleri ortaya çıkıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor! 3

Metaverse girişimi, sanal podyumlarda yürüyen avatarlar üzerinde dijital giysiler sergileyen markaların yer aldığı bir dizi defile, parti ve pop-up mağazaya ev sahipliği yapmaya hazırlanırken Decentraland fiyatı yükseliş ivmesi kazanıyor gibi görünüyor. Metaverse Moda Haftası başkanı Giovanna Graziosi Casimiro, “İnsanların şaşıracağını düşünüyorum, çünkü ekibimiz 3D’de benzersiz mekanlar ve mağazalar için benzersiz mağazalar elde etmek için gerçekten çok çalışıyor” dedi.

MANA fiyatı şu anda 2,20 dolar işaretli dalga C’de düşük bir salınım gösteriyor. İlginç bir şekilde, C dalgası 4 saatlik grafikte Şubat ayında meydana gelen daha yüksek dip seviyeleri ile Göreceli Güç Endeksi’nde negatif sapma gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist: SHIB, Dogecoin ve MANA Bu Düzeylere Gidiyor! 4

Token şu anda 2,49 dolardan işlem gördüğü için boğalar tüm hafta MANA fiyatını destekledi. MANA için bir sonraki hedef 3 dolar bölgesinde %35 daha yüksek. 3 dolar civarında yeni kurulan bir pivot seviyesi, genel üçgen içinde Dalga D’yi oluşturabilir. Satıcıların hacmindeki azalma da daha fazla yükseliş birleşimi sağlıyor. Bu senaryo, Elliot Wave analistlerini, geçersiz kılma seviyesi şu anda mevcut fiyatın %12 üzerinde olduğu için erken girmeye teşvik edebilir.

Traderlar, üçgenlerin aldatıcı olduğunu unutmamalı, ancak bu kadar sıkı bir geçersiz kılma seviyesiyle tartışmak zor. 2,10 dolara dokunulsaydı, ayılar muhtemelen MANA fiyatına hükmedecek ve mevcut fiyatın %40 altına kadar, 1,90 dolar – 1,75 dolar aralığına geri gönderecekti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap