3 Analist, Satın Alınacak 12 Altcoin Belirledi: Süratli Atlar!

3 Analist, Satın Alınacak 12 Altcoin Belirledi: Süratli Atlar!

Paylaş
BTC Piyasası: 3 Analist, Satın Alınacak 12 Altcoin Belirledi: Süratli Atlar!

“The Market Report”un bu haftaki bölümünde üç analist, 2022’de hangi altcoin projelerini almanız ve hodl etmeniz gerektiğini tartışıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistlerin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Popüler analistlerin seçtiği altcoin projeleri

Analistler Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi’ye şu anda hangi altcoin projelerini almanız ve hodl etmeniz gerektiğini tartışıyor. Sam Bourgi’nin, sarı metal tarafından desteklenen Ethereum tabanlı bir varlık olan Pax Gold’u (PAXG), BNB’ye benzer potansiyele sahip yerel bir değişim tokeni olan FTX Token (FTT), BTC’den ETH’ye çeşitli kripto para birimleri için token takaslarına izin veren THORChain’in RUNE’u; ve Ethereum 2.0 için Lido likit staking çözümünün yerel tokeni olan LIDO. Görünüşe göre Sam Bourgi bunları ayrıntılı olarak düşünmüş.

Ardından, Benton Yuan’ın seçtiği altcoin projelerine bakıyoruz. Merkezi olmayan finans, merkezi olmayan uygulamalar ve kurumsal uygulamalar için yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir Blockchain platformu olan Fantom ağındaki birincil token olan FTM ile işleri başlatıyor. İkinci seçimi için, akıllı sözleşme işlevine sahip, merkezi olmayan, açık kaynaklı Proof of Stake (PoS) Avalanche Blockchain’in yerel kripto parası AVAX ile devam ediyor. Üçüncü sırada, birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış Cosmos Blockchain ekosistemine güç veren kripto para birimi olan ATOM’u seçiyor. Dördüncü sıra için, paydaşları tarafından kontrol edilen Terra açık kaynaklı stablecoin ağının simgesi olan ve her zaman popüler olan LUNA’yı tercih ediyor.

BTC Piyasası: 3 Analist, Satın Alınacak 12 Altcoin Belirledi: Süratli Atlar! 1

Son olarak, Jordan Finneseth’in altcoin seçimleri var. Benton Yuan ile ortak seçimleri AVAX ve ATOM. Belki de büyük beyinler aynı şekilde düşünür? Listesinde üçüncü sırada, Solana Blockchain’in yerel tokeni olan ve ana rakibi Ethereum’dan daha hızlı işlem süreleri ve daha düşük maliyetler sunduğunu iddia eden SOL yer alıyor. Son olarak, yalnızca token’lerin değil, herhangi bir verinin veya varlığın Blockchain’ler arası aktarımını sağlayan Polkadot’un yerel tokeni olan DOT geliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap