3 Analist, AXS’den Daha Patlayıcı Olan Altcoin’leri Açıkladı!

3 Analist, AXS’den Daha Patlayıcı Olan Altcoin’leri Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist, AXS’den Daha Patlayıcı Olan Altcoin’leri Açıkladı!

Uzman altcoin analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, yakın tarihli bir Youtube oturumunda hangi oyna-kazan (P2E) oyunlarının Axie Infinity’yi tahttan indirme potansiyeline sahip olduğunu tartıştı. Analistlerin yorumlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Axie Infinity’yi tahttan indirme potansiyeline sahip 3 altcoin projesi

Analistler hangi P2E oyunlarının en iyi olduğunu tartışırken, popüler oyna-kazan oyunu Axie Infinity’nin en güçlü rakiplerini sıraladı. Sam Bourgi, potansiyel AXS rakibi için DeFi Kingdoms’ı (JEWEL) seçiyor. Benton Yaun ise Avalanche ekosisteminden Crabada’nın (CRA) strateji seçenekleriyle rakiplerini nasıl geride bırakabileceğini ve minimum çabayla kâr sağlayan fırsatları değerlendirdi. Son olarak, Jordan Finneseth, henüz erken aşamada olan Yield Hunt’e (GEM) dikkat çekiyor. Kısaca projelere göz atarak sonlandıralım…

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Analist, AXS’den Daha Patlayıcı Olan Altcoin’leri Açıkladı! 1

DeFi Kingdoms, Crabada ve Yield Hunt ile tanışın

  • DeFi Kingdoms (JEWEL), merkezi olmayan finansın fırsatlarını ve oyna-kazan ekonomisinin mevcut yükselişini Harmony (ONE) ağında harmanlıyor. JEWEL token, oyundaki Kahramanlar ve Krallıklar gibi öğeleri ve NFT’leri ve ayrıca çeşitli oyun içi öğeleri satın almak için kullanılır. Token sadece oyun içinde kullanılmaz, aynı zamanda stake yoluyla daha fazla kazanmak için likidite madenciliği için de kullanılır. JEWEL aynı zamanda bir yönetişim token’i, bu nedenle sahiplerinin projenin büyümesinde ve evriminde söz sahibi.
  • Crabada (CRA), oyuncuların oyun içi para birimi Treasure Under Sea’yi (TUS) kazanmak için üç Crabada’dan bir ekip oluşturduğu Avalanche’da yengeç temalı bir oyna-kazan NFT oyunu. Crabada yol haritasında yıl içinde çeşitli özellikleri yayınlamayı planlıyor. Crabada, PVP turnuvaları, patron dövüşleri, ek oyun öğeleri ve daha fazlası gibi savaş oyunu içeriği ve iyileştirmeler içeren arazi mülkiyetini tanıtmayı hedefliyor. CRA, 2 Şubat’ta %14 düşüşle 1.55 dolardan işlem görüyor.
  • Yield Hunt (GEM), bir diğer oyna-kazan NFT oyunu. Avalanche’a dayanarak, Wolf Game’in tüm özelliklerine sahip ve oyuncuların değerli taşlar aradığı bir dünyaya sahip. Trader Joe, şu anda GEM token ticaretinin yapıldığı en aktif piyasa.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap