25’ten Fazla Sinyali Çıktı! Yenisi: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor!

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! Yenisi: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor!

Paylaş
BTC Piyasası: 25’ten Fazla Sinyali Çıktı! Yenisi: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor!

Analistlere göre, Cardano (ADA)’nın ayı trendi kısa sürede tükenebilir ve bu da fiyatların yeniden yükselmesine neden olabilir. Tom DeMark (TD) Sequential indikatörü, şu anda ADA’nın üç günlük grafiğinde bir satın alma sinyali sunduğu için iyimser görünüme güven katıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bu makalede bildirdiğimiz üzere söz konusu indikatörün son yıllarda 25’in üzerinde kripto para ve Bitcoin sinyali doğru çıktı.

Analistlere göre Cardano toparlanmaya hazır görünüyor

Analistlere göre Cardano, aşırı satım koşullarında oturuyor gibi görünüyor ve muhtemelen bir boğa dürtüsüne yol açıyor. Destek zayıf görünse de, birkaç teknik gösterge iyimser görünümü destekliyor. ADA, altı aylık ayı trendinde takılı kalırken önemli bir destek alanına ulaşmış görünüyor.

ADA, Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolara ulaştığından bu yana önemli bir zemin kaybetti. Terra’nın LUNA’sı gibi diğer Katman-1 token’leri kısa süre önce yeniden ivme kazanırken, Cardano zirvesinin %75 altında kaldığı için ayı eğilimine devam ediyor. Son birkaç ayda görülen aşağı yönlü baskı, varlığı bir kırılma noktasına getirdi.

Analistler, Cardano’nun fiyat hareketinin, Eylül 2021’deki üç günlük grafiğinde gelişen azalan paralel bir kanal içinde yer aldığını belirtiyor. O zamandan beri ADA bu teknik oluşumun üst sınırına her yükseldiğinde, boğa trendi tükendi ve fiyatın formasyonun orta veya alt kenarına geri dönmesine neden oldu. Analistlere göre bu noktadan itibaren ADA, paralel bir kanalın özellikleriyle tutarlı olan geri tepme eğiliminde.

BTC Piyasası: 25’ten Fazla Sinyali Çıktı! Yenisi: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor! 1

Analistler, Şubat ayı sonlarında kanalın orta trend çizgisinden reddedildikten sonra Cardano, formasyonun şu anda işlem görmekte olduğu alt sınırına geri döndüğünü söylüyor. Analistlere göre, bu destek seviyesi son altı ayda olduğu gibi devam edebilirse, ADA kanalın orta veya üst kenarına sıçrayabilir. Bu direnç seviyeleri 0,87 dolar ve 1 dolar seviyelerinde.

Tom DeMark (TD) Sequential indikatörü, şu anda ADA’nın üç günlük grafiğinde bir satın alma sinyali sunduğu için iyimser görünüme güven katıyor. Boğa formasyonu, bir ile dört mum çubuğu yükselişinin göstergesi olan kırmızı dokuzlu mum çubuğu olarak gelişti.

Oranlar boğaların lehine görünse de, 0,75 dolarlık destek seviyesi çok önemli. Analistler, bu fiyat noktasındaki herhangi bir zayıflık belirtisinin, piyasa katılımcıları arasında daha fazla paniğe neden olabileceğini ve bunun da bir satışa yol açabileceğini belirtiyor. Analsitlere göre böylesine hayati bir destek alanı çevresinde satış baskısındaki bir artış, ADA’yı 0,50 dolara doğru itebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap