25 Yıllık Analist, 4 Altcoin Belirledi: Bunlardan Boğayım!

25 Yıllık Analist, 4 Altcoin Belirledi: Bunlardan Boğayım!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Yıllık Analist, 4 Altcoin Belirledi: Bunlardan Boğayım!

Bitcoin’i 200 dolardan almayı başarmış 25 yıllık deneyimli bir trader ve Solana’da merkezi olmayan bir türev platformu olan Hxro Network’ün kurucusu ve CEO’su olan Dan Gunsberg, son kripto kışında potansiyel gördüğü 4 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak traderın paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Deneyimli traderın potansiyel gördüğü altcoin projeleri

Pek çok bireyse yatırımcının hala erişemediği yeni piyasalardan biri, tezgah üstü piyasada bulunan altcoin opsiyon piyasası. “Gecikme süresi ve orada var olan oynaklık düzeyi ile çok yeni ortaya çıkıyor, inanılmaz trade fırsatları yaratıyor” diyen Dan Gunsberg, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bitcoin’in aşırı uçucu bir varlıktan hala değişken ancak daha büyük ölçekte daha yönetilebilir bir şeye dönüşmesi gibi, altcoin seçenekleri gibi şeylerde bunun erken aşamalarını görmeye başladığınızı düşünüyorum.

Gerçekten de, sağlıklı türev piyasalar, spot piyasalar için likiditeyi artırma eğilimindedir. Dan Gunsberg, daha fazla katılımcının piyasaya girmesi için kapıyı açabileceklerini de sözlerine ekliyor. Altcoinler söz konusu olduğunda Dan Gunsberg, merkezi olmayan finans (DeFi) etrafındaki altyapıya daha çok bağlı olan token’leri seviyor. Dolayısıyla Hxro’nun (HXRO) yönetişim tokeni, bu tanıma uyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 25 Yıllık Analist, 4 Altcoin Belirledi: Bunlardan Boğayım! 1

Trader, boğa veya ayı piyasasından bağımsız olarak, geçen ay %12, %13 ve %16 düşen Solana (SOL), Serum (SRM) ve Arweave (AR) konusunda da pozitif. CoinGecko verilerine göre, geçen yıl SOL ve AR %1.869 ve %734 artarken SRM %6 düştü. Dan Gunsberg, altcoin’ler hakkında şunları söylüyor:

Gerçekten ağa katılabileceğim, paylaştırabileceğim ve ağ ödüllerinin bölümlerini kazanabileceğim, işlem ücretlerinin bir kısmı olsun ya da ağın içindeki çabalarım için gerçekten ödüllendiren, herhangi bir token’e odaklanacağım. Dolayısıyla, değer, yalnızca ağ için büyük ölçüde enflasyonist olmayan bir şekilde token’e tahakkuk ediyor.

Dan Gunsberg’e göre, bu tür token’lerin var olması, bu döngünün 2018’deki kripto kışından ne kadar farklı olduğunun bir başka kanıtı:

Şimdi, token’lere gerçekten sahip olabileceğiniz, token’leri ağda stake edebileceğiniz ve daha sonra sadece bir para oyunu olmanın aksine ağdan gelen değeri anlayabileceğiniz çok daha fazla teknoloji var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap