2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları

2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları

Paylaş
BTC Piyasası: 2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları

NFT oyunları blokzincir teknolojisi ve non-fungible token’lar (NFT’ler) kullanarak oyunlara eşsiz dijital varlıklar ekleyen ve oyunculara bu varlıkları satın alma, satma yahut ticaret etme fırsatı sunan oyunlardır. Bu oyunlar, oyuncuların sanal dünyalarda eşsiz dijital varlıklar toplamasına, alım satım yapmasına ve sahip olmasına imkan tanır.

NFT’ler, blokzincir teknolojisi kullanılarak oluşturulan eşsiz dijital varlıklardır. Bu varlıkların eşsiz olması, her biri için farklı bir kıymet ve sahiplik durumu oluşturur. NFT’ler, oyun içindeki eşyalar, karakterler, dijital topraklar yahut eşsiz özelliklere sahip öbür dijital varlıklar üzere birçok farklı biçimde kullanılabilir.

Ücretsiz NFT Oyunları

NFT oyunları da blokzincir teknolojisi ve NFT’lerin yükselişi ile birlikte tanınan hale gelmiştir. Bu oyunlar, oyunculara eşsiz ve özelleştirilebilir tecrübeler sunar ve oyuncuların dijital varlıklarını gerçek para karşılığında satmalarına imkan tanıdığı için birçok insan tarafından ilgi görmektedir.

Biz de 2023 yılında göz atmaya kıymet fiyatsız NFT oyunlarını sizler için derledik…

BTC Piyasası: 2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları 1

1. The Beacon

Beacon.gg, Arbitrum üzerine inşa edilmiş bir aksiyon rol yapma oyunudur (aRPG) . Mevcut Erken Erişim durumunda Beacon, oynaması fiyatsız bir NFT oyunları ortasına dahil olabilir.

Oyun neredeyse kusursuz dizayn edilmiş olmasına karşın inanılmaz derecede sonludur. Bu yüzden mevcut durumda oyun içerisinde 3 kısmı ziyaret edebilirsiniz:

  • Boş olan fakat çarşıdan döşeyebileceğiniz eviniz
  • Meyhane
  • Askerler tarafından korunan bir mağara

Not: Oyun umut verici görünse de tokenomiklerin devam edip etmeyeceği konusunda şimdi bir netlik yoktur.

BTC Piyasası: 2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları 2

2. Delysium

Oyun, Immutable X üzerine inşa edilmiştir. Erken erişim modunda oynamak için bir Delysium Multiverse Lisansı NFT’ye sahip olmanız gerekir. Bunlardan yüz tanesi parasız darphane olarak verilmiştir lakin yeniden de ikincil bir pazardan bir tane alabilirsiniz. Parlak AAA fragmanlarının yanı sıra oyun, büyük ölçüde Cyberpunk 2077’den esinlenmiş görünüyor. Tamamı fiyatsız olmasa da gerekli kaideleri karşılayarak oyunun bir kısmına erişim sağlayabilirsiniz.

BTC Piyasası: 2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları 3

3. Oat of Peak

Oath of Peak, Bybit’in oyun platformu Yeeha Games tarafından yayınlanan oryantal bir MMORPG’dir. Kısa bir müddet evvel Polygon’da piyasaya sürülen oyun, eksiksiz bir tecrübe sunuyor, böylelikle oyunun tamamını oynayabilirsiniz. Sadece temel oynayışı geliştirmek için 20 milyon dolardan fazla yatırım yapıldı, ki bu oynaması fiyatsız olduğu düşünülürse etkileyici olarak nitelendirilebilir.

Oyuna, Omnispirit Realm’e çıkmaya hazır bir Spirit Bender olarak giriyorsunuz. Bu Ruh Canavarları, yakalanmayı bekleyen bu uçsuz bucaksız 3 boyutlu topraklarda dolaşıyor. Oyun ayrıyeten öteki oyuncularla etkileşimi teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Tüm oyun içi öğelerin kabaca yüzde 90’ı oyunu oynayan oyuncular tarafından oluşturulur. Bu yüzden öğeler canavar damlalarından, mobilya üretiminden, ruh canavarlarını ele geçirmekten, baskınlardan mükafatlar almaktan, PVP’den vb. gelir. Primordial Spirit Beasts (PSB’ler) üzere, oyunculara bu varlıklarla etkileşime girmek için daha fazla özgürlük sağlayan (ve potansiyel olarak onları ikincil piyasada satma yahut takas etme) üzere sadece küçük bir öğe zincir üstü varlıklara dönüştürüldü.

BTC Piyasası: 2023’te Göz Atmaya Paha Fiyatsız NFT Oyunları 4

4. Castaways

Oyun şu anda geliştirme evresinde olmasına karşın şu anki haliyle de oynamak epeyce ilgi alımlı. F2P sanal alanına okyanus, bir ada ve öteki birtakım kazazedelerle çevrili küçük bir sal üzerinde giriyorsunuz. Suda balıkların yanı sıra sopa ve ip kesimleri üzere yüzen modüller belirmeye başlar. Yanlarında sürüklenerek bu eşyaları fiyatsız olarak toplayabilirsiniz. Bir mühlet sonra mızraklar ve oltalar üzere daha gelişmiş öğeler yapmaya başlayabilirsiniz. Bir oltanız olduğunda, balık tutmaya başlayabilirsiniz.

Oyun karakteri NFT’leri, NFT’ler olarak sallar, adalar ve hatta hazine sandığı NFT’leri satın alabilirsiniz. Bu öğelerin tümü, Alpha’nın başlarında en etkin oyunculara dağıtıldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap