2020’de XRP’ye ek koridorlar geliyor

2020’de XRP’ye ek koridorlar geliyor

Paylaş
2020’de XRP’ye ek koridorlar geliyor

Blockchain ödeme teknolojileri şirketi Ripple, dün paylaştığı XRP piyasa raporunda 2020’ye ilişkin planlardan da bahsetti.

Bilindiği gibi Ripple’ın sunduğu On-Demand Liquidity (ODL) adı verilen bir para transferi çözümü bulunuyor. Bu ürün kullanılarak gerçekleştirilen transferler ve ödemelerde direkt XRP kullanılıyor.

Söz konusu rapordan anlaşıldığı üzere Ripple, XRP’nin kullanımını bu sene daha da artıracak. Raporda, 2020’de Asya-Pasifik, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Latin Amerika bölgelerinde ek koridorların açılması planlandığı bildirildi.

Halihazırda MoneyGram, goLance, Viamericas, FlashFX ve Interbank Peru dahil olmak üzere iki düzineden fazla şirket ODL’nin müşterisi. Ripple, 2019’da Amerika, Meksika, Avustralya, Filipinler ve Avrupa’da USD-MXN, USD-PHP ve EUR-USD gibi birçok XRP koridoru oluşturdu.

Ripple’ın bu sene kaç yeni koridor açacağı bilinmezken FlashFX’in kurucu ortağı Nicolas Steiger, yakın zaman önce verdiği bir röportajda sayının 20 olabileceğini söylemişti.

Son olarak bugün Ripple’ın Twitter hesabından paylaşılan bir gönderide, “ODL’nin küresel müşteri tabanımızda büyümesi ve potansiyelinden heyecan duyuyoruz. Son XRP piyasa raporunda belirttiğimiz gibi 2020’de APAC, EMEA ve LATAM genelinde ek koridorlar için planlar sürüyor. Bizi izlemeye devam edin!” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap