2019’a Yüzde 2.136’lık Artışla Damga Vuran Altcoin, Fırladı!

2019’a Yüzde 2.136’lık Artışla Damga Vuran Altcoin, Fırladı!

Paylaş
2019’a Yüzde 2.136’lık Artışla Damga Vuran Altcoin, Fırladı!

Kriptokoin.com – Popüler bir altcoin olan EDUCare (EKT), 2018 Ocak’ının ortasında altcoin boğa koşusu sırasında piyasaya girdi ve şimdiye kadar olan tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Ancak bir boğa piyasasında doğan çoğu kripto para gibi, EKT fiyatı da aşağı yönlü eğilime başladı. Kripto para daha sonra 2018’in geri kalanında diğer altcoin’ler gibi değerinin %99’unu kaybetti. Ancak kripto para 2019 yılının başından beri güçlü yükseliyor ve bugün de altcoin yüzde 45’in üzerinde artış kaydetti.

2019’da yüzde 2.136 oranında artış gören altcoin bugünde güçlü yükseldi

2018 Ocak’ının ortasında piyasaya giren EDUCare (EKT), bugün ABD doları karşısında yüzde 46 oranda ciddi bir artışa işaret ettiği için günlük olarak en önemli kazanan kripto para oldu. Kripto para birimi BTC’ye karşı da %30’un üzerinde arttı ve 120,4 milyon dolara varan bir piyasa değerine sahip. EDUCare, kullanıcılara çok zincirli bir mimariye dayanan bir kamu zinciri ekosistemi sunar.

Diğer altcoin’ler gibi EKT’de altcoin boğa piyasasında şimdiye kadar olan tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak çoğu kripto para gibi, EKT fiyatı da ciddi değer kaybetti ve altcoin 2018’in geri kalanında ATH’den %99 oranında aşağıda fiyatlandırıldı. Ancak 2019 yılının başından bu yana, Ethereum merkezli çok zincirli platform diğer kripto paralara ateş açmaya başladı. Kripto paranın fiyatı, 2019’da 0,0076 dolardan 0,17 dolara yükseldi ve EKT Ocak ayından bu yana %2.136 artış gördü. Ayrıca altcoin bugün de güçlü yükselerek yatırımcılarını sevindirdi.

EDUCare (EKT) bir günlük grafik

EDUCare (EKT) piyasasının tüm grafiği

EDUCare (EKT) nedir?

EKT Universal Points, EKT, DPOS + Paxos konsensüsünü temel alan bir DApp geliştirme platformu olarak konumlandırıldı ve multi-chain, multi-consensus, yüksek performanslı bir halka açık Blockchain’dir. EKT tarafından sağlanan akıllı sözleşme geliştirme dili AWM ve çalışma zamanı ortamı AWM VM ile geliştiriciler kolayca eksiksiz bir DApp geliştirebilirler.

EKT’nin multi-chain mimarisi “multi-chain multi-consensus, one-chain-one-coin” olarak ifade edilebilir ve EKT ana zincirine dayanarak genişletilen multi-chains kendi ana para birimlerine ve fikir birliği algoritmalarına sahip olabilir. EKT ayrıca, halka açık zincirler arasında hangi varlık borsalarının tamamlanabileceğini temel alan bir zincirler arası mesajlaşma protokolü sağlar. Altcoin’lerle ilgili kritik haberler için “Bu 9 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirketten “En İyi Teknoloji” Rozeti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap