2017’den beri sadece 1 altcoin, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi

2017’den beri sadece 1 altcoin, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi

Paylaş
2017’den beri sadece 1 altcoin, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi

Bitcoin için tahmin yapmanın zor olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bazı analistler BTC’nin yeni bir boğa koşusu için hazırlandığını düşünürken, hatrı sayılır bir kesim altcoin sezonunun yeniden yaşanacağına inanıyor. Kripto para sektörüne gönül veren bazı kişiler ise kripto paraların en yüksek seviyelerine yeniden ulaşabileceği görüşünde.

Peki en önde gelen kripto paraların bugüne dek ulaştığı en yüksek seviyeler hangileriydi? Birlikte inceleyelim.

Sosyal medyada dolaşan bu liste, o dönemin ve bugünün en popüler kripto para birimlerini gösteriyor. Hayli basit şekilde hazırlanmış listede ayrıca kripto paraların en yüksek seviyelerine geri dönmek ve potansiyel olarak onları geçmek için ne kadar iyileşme göstermesi gerektiği de belirtilmiş.

Kaynak: Twitter @MarioLemieux99

Piyasa hacmine göre ilk on kripto para biriminin çoğu, 2017’deki fiyatlamalarının hayli gerisinde. Öyle ki 2017’de ilk 10’da olan kripto paraların çoğu %94’ün üstünde düşüş göstermiş.

Binance Coin, Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor

20.000 dolarlık en yüksek seviyesinden %54 oranında düşük olan Bitcoin‘den daha iyi performans gösteren tek bir altcoin var.

Listeye göre Binance Coin, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesinden yalnızca %48 oranında azaldı ve bu alanda listenin zirvesinde yer alıyor. Bitcoin ise %54’le hemen arkasında.

Bir noktada, Bitcoin hayli ciddi bir toparlanma göstermişti ancak 14.000 dolar civarındaki red, kripto para birimini bir düşüş trendine geri yolladı. BTC bu yılın başlarında sinyallerini verdiği boğa koşusuna geri dönmek için mücadele ediyor.

newsbtc

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap