2 Ünlü İsimden ApeCoin Atağı: APE Fiyatı Uçuyor!

2 Ünlü İsimden ApeCoin Atağı: APE Fiyatı Uçuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü İsimden ApeCoin Atağı: APE Fiyatı Uçuyor!

Rapçi Snoop Dogg, Wiz Khalifa ile ortaklaşa bir müzik NFT’si yayınladı. NFT koleksiyonunun teması ise son zamanların popüler projelerinden olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve ApeCoin (APE). Koleksiyon, sekiz parçadan oluşuyor. Bu koleksiyonun ortaya çıkmasıyla APE fiyatında artış yaşanmış gibi görünüyor. İşte detaylar…

ApeCoin fiyatı yükseliş yaşadı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 17 Mart’ta, mega popüler Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht (MAYC) NFT koleksiyonları için yerel bir token olan ApeCoin piyasaya sürüldü. Bir haftadan kısa bir süre içinde, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para biriminden biri haline geldi. APE, büyük merkezi borsalar Coinbase, Binance ve FTX’te hızlıca listelendi.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü İsimden ApeCoin Atağı: APE Fiyatı Uçuyor! 1

Apecoin başlangıçta Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT sahiplerine bir airdrop olarak piyasaya sürüldü. Tokenin fiyatı bu hafta hızla yükseldi ve Pazartesi günü 10.96 dolardan işlem görmeye başladı. Token bu hafta şimdiye kadar yüzde 67.5 arttı. Son 24 saatteki yüzde 19.6’lık yükselişinde ise Snoop Dogg ve Wiz Khalifa’nın hamlesinin bir etkisi olduğu düşünülebilir. Yukarıda da görülebileceği üzere APE, yazım sırasında 14.3 dolardan el değiştiriyor.

Snoop Dogg, ApeCoin’e adanmış NFT koleksiyonunu duyurdu

Snoop Dogg, NFT koleksiyonunun satışını Twitter’dan duyurdu. Parçalar iki gün boyunca yalnızca APE tokenı ile satın alınabilecek. Her bir token için 12-15 APE arasında değişen fiyatlar ile toplamda 8000 NFT satılacak. Mevcut değerlere göre koleksiyondaki her bir tokenın fiyatı yaklaşık 165-210 dolar arasında değişiyor.  Kullanıcılar, satın alım gerçekleşmeden önce her bir parçayı dinleyebiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü İsimden ApeCoin Atağı: APE Fiyatı Uçuyor! 2

Bu sırada, şirket, a16z kripto, web3 oyun şirketi Animoca Brands ve FTX kripto para borsası gibi seçici yatırımcılardan 450 milyon dolar topladı. Şimdi, değeri 4 milyar doların üzerinde. Bu son finansmanla firma, web3’te olduğu gibi metaverse planlarını duyurdu. Popüler altcoin’e yönelik sıradaki hamlenin ne olacağını, kimden geleceğini ise zaman gösterecek…

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap