2 Ünlü Analistten Çılgın Ripple Tahmini: 40 Bin Dolar Geliyor!

2 Ünlü Analistten Çılgın Ripple Tahmini: 40 Bin Dolar Geliyor!

Paylaş
2 Ünlü Analistten Çılgın Ripple Tahmini: 40 Bin Dolar Geliyor!

Kriptokoin.com – Son zamanlarda 0,25 dolar olan kritik seviyenin altına düştükten sonra, Ripple (XRP) fiyatı  daha da düştü ve basında 0,22 dolar seviyesinde oturuyor. İlginç olan XRP Ocak 2018’de 3 doları gördükten sonra sürekli ivme kaybetti. Ancak bazı analistler kripto paranın geleceği konusunda fazlası ile iyimser ve devasa tahminlerle herkesi şaşırtıyor.

Vajolleratzii: XRP fiyatı 28 dolara vurabilir

Piyasada kısa süre önce ciddi fiyat düşüşleri görüldü. Bu süreçte Bitcoin’le birlikte birçok altcoin değer kaybetti. Ancak kan pazarında en büyük darbeyi alanlar arasında Ripple (XRP)’da yer alıyor. Kripto para 0,20 dolara kadar gerileyerek son 2 yıldır görmediği seviyeleri test etti. Şimdi popüler bir kripto para analisti, birçok kişi bu dijital varlığın çökeceğine işaret etmeye devam etmesine rağmen, XRP fiyatının önümüzdeki dönemde 28 dolara fırlamasının muhtemel olduğunu öne sürüyor.

Son zamanlarda Ripple, XRP’nin kullanım alanlarını genişletiyor ve bu dijital varlık için daha fazla likidite sağlıyor. Özellikle, Bitso borsalarındaki XRP likidite endeksi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitso, XRP kullanan bir Ripple ürünü olan On-Demand Liquidity’i kullanmak için Latin Amerika’nın en büyük Ripple tabanlı MoneyGram ortağıdır. Bir başka önemli gelişme de XRP Ledger işlemlerinin son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması ve bu seviyelerle XRP’nin Litecoin, Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi diğer kripto paraları geride bırakmasıdır.

CryptoBull2020: Endişem yok! Ripple fiyatı 40 bin doları görecek

Daha önce Kriptokoin tarafından bildirildiği gibi, Ripple’la çalışan havale şirketi TransferGo, RippleNet ve XRP kullanarak Güney Doğu Asya, Afrika ve Latin Amerika’ya ödeme yapmayı planlıyor. Kripto analisti Vajolleratzii, şu anki fiyatlara rağmen, XRP’de yükselişe geçtiğini ve önümüzdeki dönemde kripto paranın 28 doları bulabileceğini söylüyor. Diğer bir inanılmaz XRP tahmini ise  CryptoBull2020 isimli analistten geldi ve analist kripto paranın uzun vadede 40.000 doları vurmasını beklediğini öne sürdü.

Bitstamp’a yaklaşık 50 milyon XRP gönderildi

Whale Alert’in Twitter hesabı, bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına aktarılan yaklaşık 11 milyon dolar değerindeki 50 milyon XRP transferini bildirdi. XRP transferine yönelik yorum yapan birçok kişi başka bir XRP çöküşü hakkında konuşuyor. Analist ve yatırımcılar, Ripple tarafından emanetten düzenli olarak piyasaya sürülen XRP ve ayrıca kripto borsalarına gönderilen büyük miktarda XRP’nin kripto paranın fiyatını düşürdüğüne inanıyor. Ripple’la ilgili kritik haberler için “Ripple Sınır Ötesi Ödeme Çözümüne Bu İki Ülkeyi Dahil Ediyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap