2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti olan Cheds akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) ve diğer üç altcoin projesini dar bir aralıkta işlem gören bir piyasada güç belirtileri gösterdiğini söylüyor. Öte yandan Inmortal takma isimli kripto stratejisti ise ATOM ve ETH için ralli beklentisini dile getiriyor. İki analistin tahminlerini Kriptokoin.com olarak masaya yatırıyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı! 1

Bu altcoin projeleri boğa koşusuna hazırlanıyor

Yeni bir strateji oturumunda, Cheds takma adlı kripto analisti, Ethereum‘un bir yükseliş devam modeli oluşturduğunu gördüğünü söylüyor ancak boğaların, momentumunu sürdürmek için ETH’nin ani direncini ortadan kaldırması gerektiğini belirtiyor. Analist şöyle diyor:

“Genellikle bir dizi iç çubukla bir boğa flaması başlatmanız gerekir. Boğaları burada tamamen küçümsemezdim… Boğalar tarafından hoş bir küçük itme ve ardından normal bir duraklama ve konsolidasyon… Sadece 3.000  dolarlık izin için bekleyin. ”

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı! 2

Cheds’in rallisinin bir sonraki ayağını başlatmaya yakın olduğunu söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche. Analist AVAX için şöyle diyor:

AVAX, pivot noktası olan [65 dolar] değerinden geri döndü… Şimdi yükselişe geçmek için bir tren yolu anahtarı olan seviyeye sıçradık. Benim düşünceme göre, bu 90 doların üzerine çıkarsak, muhtemelen küçük bir boğa koşusu görebiliriz.

Altcoin projeleri LUNA ve FTX için tahminler

Yatırımcının listesindeki bir diğer kripto para ise merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA). Kripto analistine göre LUNA, yükseliş devam modeli olan büyük bir fincan ve kulp oluşumu yazdırıyor. Cheds’in grafiğine göre, LUNA bir çıkış rallisini tetiklemek için direncini 100 doların üzerine çıkarmalıdır. Kripto türevleri borsası FTX’in yerel varlığı olan FTT de analistin radarında. Cheds’e göre FTT, bir ralliyi ateşlemek için boğaların toparlanması gereken net bir trend kayması alanı gösteriyor. Aanalist, “49 doların ve kesinlikle 50 doların üzerine çıkabilirsek, bu trendi sürdürmek istersiniz. Uzun gitmek istiyorsun” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı! 3

Cheds’e göre, göreceli güç gösteren son kripto para, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blockchain olan Near (NEAR). Kripto stratejisti, NEAR’ın önemli bir direnç alanını ortadan kaldırma konusunda net olduğunu belirtiyor. Analist “NEAR ilginç. NEAR’ı kesinlikle 12 doların üzerinde görmek [istiyorum]. Göreceli olarak güçlü katılımcılardan biriydi ” ifadelerini kullanıyor.

Analist, ETH ve ATOM için ralli bekliyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto traderı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) için sürekli yükselişler gördüğünü söylüyor. Kripto stratejisti Inmortal, 147.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in ters grafiğine baktığını ve önümüzdeki aylarda BTC‘nin daha da yükseldiğini gördüğünü söyledi. Inmortal’ın ters BTC grafiğine bakıldığında, stratejist Bitcoin’in Mayıs ayına kadar 60.000 dolara doğru tekrar tekrar daha yüksek-düşük kurulumlar yaratacağını tahmin ediyor. Kısa vadede Inmortal, Bitcoin’in yükseliş momentumunu sürdürmek için ani direncinin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı! 4

Inmortal ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’u da yakından izliyor. Inmortal’a göre, ETH/BTC düşüş eğilimindeki piyasa yapısını kırmayı başardı ve şimdi üç aydan beri ilk yüksek seviyesini oluşturmaya hazırlanıyor. Immortal, “100 günlük düşüş trendinden sonra ETH ve BTC’de ilk geri dönüş işaretleri. Daha yüksek zirveler + daha yüksek dipler = 0.074 BTC [3.047 dolat]” ifadelerini kullanıyor. Sırada, birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir blockchain ekosistemi olan Cosmos var. Inmortal, Cosmos’un şu anki fiyatı olan 27.85 dolardan %33’ün üzerine çıktığını görüyor. Şöyle diyor analist: “27.77 dolardan beri ATOM’dayım, yüksek aralığı hedefliyorum.”

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap