2 Piyasa Analisti: Bu Altcoin’ler Yeni Rekorlarla Ay’a Çıkacak!

2 Piyasa Analisti: Bu Altcoin’ler Yeni Rekorlarla Ay’a Çıkacak!

Paylaş
2 Piyasa Analisti: Bu Altcoin’ler Yeni Rekorlarla Ay’a Çıkacak!

Kriptokoin.com – Dijital varlıkları periyodik olarak çeşitli niteliklere göre sıralayan ajans Weiss Crypto Ratings, geçtiğimiz günlerde Cardano (ADA) Blockchain’inin EOS’dan daha üstün olduğunu öne sürdü. Ancak, Weiss Crypto’nun resmi sayfasında, EOS hala “A-” ile derecelendirilirken Cardano’da sadece “B +” derecesinde bulunuyor. Bitcoin 25 Ekim’de hızlı bir yükseliş kaydettiğinden, birçok altcoin önemli artışlar kaydetti. En dikkat çekenlerden bazıları, bir noktada %130, %90, %82 ve %71 artarak sırasıyla VET, NEO, XVG ve ZRX oldu. Şimdi popüler bir analist ADA ve ZIL’de ciddi fiyat artışları öngörüyor.

CryptoMichNL: ADA ve ZIL için piyasa eğilimi artış yönünde

Kripto para analisti CryptoMichNL, ADA ve ZIL için piyasa görünümünün, yukarı doğru hareket etmeye hazır olduğunu ve VET ve ZRX’in görünümüne çok benzer olduğunu belirtti. 26 Ekim’den itibaren VET %130 oranında arttı. Öte yandan, ZRX 14 Eylül’den bu yana %56 oranında değer kazandı. ADA ve ZIL’i analiz edelim ve onların yukarı doğru benzer hareketler yapıp yapmayacaklarını görelim.

Analist: Cardano (ADA) 530 Satoshi’dan ayrılınca çok hızlı bir artış başlatabilir

Cardano fiyatı Ağustos, Eylül ve Kasım ayında 400 Satoshi’lik bir düşük fiyat seviyesine ulaştı. Ünlü teknik analist Valdrin Tahiri’ye göre, her seferinde fiyat yukarı doğru yükselirken daha düşük bir fitil oluşturuldu. Bu analiste göre, satın alma baskısının bir işaretidir. Düşükler, RSI’da belirgin bir yükseliş sapmasıyla birleştirildi. Fiyat 530 Satoshi’deki direnç alanı ile kombine edildiğinde artan bir üçgen oluşturan artan bir destek hattını takip ediyor.

Analiste göre, kısa vadede ADA yükselen bir kanalda işlem görüyor. 500 Satoshi’den hafif düşüş eğilimi fiyatı analiste göre daha fazla düşürür. ADA’nın bu kanaldan kopması ve 470 Satoshi’deki destek alanına ulaşması mümkün. Bununla birlikte analiste göre, uzun vadeli görünüm yükselişini sürdürüyor ve fiyat 530 Satoshi’deki dirençten ayrıldığında, çok hızlı bir fiyat artışı başlatabilir.

Valdrin Tahiri: Zilliqa kısa vadeli yukarı yönlü hareketine çoktan başladı

ZIL fiyatı 2019’un çoğu için tüm zamanların en düşük seviyesinde işlem gördü. Ancak analiste göre fiyat, 9 Ağustos’ta 66 Satoshi seviyesine düştüğünde, ZIL RSI’da belirgin bir boğa sapması oluşturmaya başladı. Fiyat 24 Ekim’de yukarı doğru hareket etmeye başladı ve o zamandan beri artıyor. ZIL, 15 Kasım’da 100 günlük hareketli ortalamanın ve 75 Satoshi’lik direnç alanının üzerine geçti. Analiste göre altcoin’in 100 Satoshi’lik direnç bölgesine ulaşması muhtemel görünüyor.

Analiste göre, hem ADA hem de ZIL fiyatı uzun vadeli bir potansiyele sahip olsa da ZIL kısa vadeli yukarı yönlü hareketine çoktan başladı. Bu makaledeki bilgiler ticari tavsiye değildir ve böyle yorumlanmamalıdır. Piyasa özellikle değişken olduğu için herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce daima eğitimli bir finansal uzmana danışın. Altcoin’lerle ilgili kritik tahminler için “İddialı Tahmin: Bu Altcoin Yeni Bir Patlamayla Fiyatlarını Katlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap