2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

Popüler Türk kripto para analistleri, 2022’de gelecek vaat eden altcoin projelerine ve sektörlerine yönelik tahminlerini paylaştı. Paradotor’un 4 Aralık tweet’inde geçen Holo (HOT), bugün ilginç gelişmelerle gündeme geldi. Deneyimli trader ayrıca Bitcoin tahminlerini de paylaştı. Twitter’ın anonim analistlerinden Rookie ise NFT ağırlık bir altcoin projesinden bahsediyor. Bu yazıda, analistlerin güncel tahminlerine göz atalım.

Deneyimli analistler 5 potansiyel altcoin projesi paylaştı

Paradotor, geçtiğimiz günlerde 2022 altcoin sepetini paylaşmıştı. Analist 4 Ocak’ta Web3 projelerine değiniyor ve aşağıdaki kripto para birimlerinden bahsediyor. Listedeki altcoin projelerinden Polkadot (DOT), piyasa değerine göre 10’uncu sıradadır. Analist Holochain (HOT), Internet Computer (CP) ve Casper (CSPR) ile Web3 seçimlerini tamamlıyor. Kısaca projeleri tanıyalım ve devam edelim.

  • Internet Computer (ICP), sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk Blockchain’idir. Prestijli risk sermayedarları tarafından desteklenen ICP, 11 Mayıs 2021’deki ilk işlemlerinde hacmini 10 milyon dolara ulaştırdı. Şu anda 750.73 dolar ATH’sinin %95.78 altında 31.94 dolardan işlem görüyor. ICP piyasa değerine göre en büyük 30’uncu kripto para birimidir.
  • Polkadot (DOT), bir birlikte çalışabilirlik Blockchcain’idir ve kendisini Web3’ün tabanı olarak tanımlar. Burada geliştiriciler var olan Blockchain’lere yeni ve farklı işlevlerde katmanlar ekleyebilirler. Polkadot piyasa değerine 10’uncu sırada konumlanıyor.
  • Casper (CSPR) kendine özgü konsensus mekanizmasıyla akıllı kontratları ve Dapp’leri küresel ölçeğe taşımayı amaçlar. Piyasa değerine göre 158’inci sıradan olan CSPR, ATH’sinin %90.87 altında işlem görüyor.
  • Holo (HOT) için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız rehbere buradan göz atabilirsiniz.

Analist NFT ağırlıklı bir altcoin’i paylaşıyor

Rookie’nin bahsettiği MARS4 (MARS4), ekonomisi ve deneyimi gerçeğe oldukça yakın bir mars metaverse inşa etmeyi amaçlar. Oyun, içindeki NFT’lerle pasif gelir elde edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Analistin proje hakkındaki açıklamalarına aşağıdaki tweet dizisinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap