2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor!

2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor!

Uzman kripto analistleri Jonathan Morgan ve Twitter’dan Altcoin Sherpa, Shiba Inu ve DOGE için önümüzdeki günlerinden teknik seviyelerini değerlendiriyor. Bu yazıda, token’lerin kısa fiyat geçmişlerine ve analistlerin tahminlerine göz atalım.

Jonathan Morgan, Dogecoin’de 0.25 dolar hedeflerini paylaştı

Tecrübeli analist Jonathan Morgan, Dogecoin fiyatının yükselen takoz formasyonun altına düşerek ayıları yeni short pozisyon alamaya teşvik ettiğini söyledi. Dünün düşük seviyesinden %5’lik sıçramayla DOGE, satıcılar üzerinde baskı yaratarak bugüne uzanıyor. Ayrıca gün içindeki satın alma baskısı bu korkuların bir kısmını hafifletti. Analiste göre boğalar, Dogecoin fiyatını yükselen takozun alt trend çizgisinin üzerinde long pozisyon için giriş alanı olarak konumlandıran bir günlük kapanış bekliyorlar. Morgan, tüm osilatörlerindeki aşırı satım ve aşırı düşükler göz önüne alındığında, 0,25 dolara doğru hızlı bir artış bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor! 1

Sırada, Jonathan Morgan analizleriyle Shiba’ya göz atalım. Analist, Shiba Inu fiyatının düşen bir kama formasyonun destek çizgisine yaklaştığını ve aşağı yönde sınırlıda olsa risklerin bulunduğunu söylüyor. Ayrıca, günlük Ichimoku grafiğindeki Shiba Inu fiyat hareketi, yakında herhangi bir yükseliş fiyat hareketi beklemek için çok az güç belirtisi gösteriyor. Diğer yandan, RSI verileri ayı piyasası koşullarında kalmaya devam ediyor, ancak RSI çizgisinin ilk aşırı satım seviyesi olan 30’a karşı net bir şekilde planlanması, güçlü desteğin mevcut olduğunu gösteriyor. Bu durumda Morgan, SHIB için aşağıdaki teknik seviyeleri belirliyor.

0,0000350 dolar civarında satın alma emri, 0,0000250 dolar zararı durdurma ve 0,0000775 dolar kâr hedefi.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor! 2

Altcoin Sherpa, Shiba Inu yatırımcılarının Bitcoin’e dikkat etmesi gerektiğini söylüyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Altcoin Sherpa’nın SHIB analizleriyle sonlandıralım. Sherpa, yakın tarihli analizlerinde bireysel yatırımcılar Shiba Inu (SHIB) biriktirmeye başlamadan önce Bitcoin’in toparlanmasının önemli olduğunu söyledi. Sherpa’nın bu analizleri, Shiba yatırımcılarının %70’nin zararda olduğunu gösteren IntoTheBlock verileriyle destekleniyor. Sonuç olarak analist, Shiba Inu fiyat trendinin alım bölgesinde olduğuna inanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap