2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

Analist Filip L. ve Ekta Mourya popüler altcoinler Dogecoin, SHIB ve AXS’ın fiyat seviyeleri hakkında tahminlerde bulunuyorlar. Küresel piyasalar Ukrayna ve Rusya arasında olası bir tırmanış konusunda gergin olduğundan, Dogecoin fiyat hareketi baskı altında. Binance Smart Chain’deki en büyük 1000 büyük cüzdan yatırımcısı 140 milyar Shiba Inu tokeni satın aldı. Analistlere göre, Axie Infinity, jeopolitik rüzgarlar devam ettikçe %20 daha depolayacak gibi görünüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 1

DOGE ve jeopolitik ortam

DOGE, analiste göre, önceki haftanın en düşük seviyesini kırmaya ve 0.1357 dolara düşmeye hazır görünüyor. DOGE fiyatı bu seviyeye ulaştığında, hafta sonuna doğru %40 kazanç sağlayabilecek bir ralli görmeyi bekleyin diyor Filip L. Dogecoin (DOGE) sağlam bir ralli için hazırlanıyor, ancak küresel piyasaların tüm varlıklara bir riskten kaçınma havasıyla baskı yapmasıyla ilk önce en hayati güçlerle yüzleşmesi gerekiyor. Kuyruk rüzgarları yüzleşmek için çok büyük bir güç olduğundan, DOGE 0.1357 dolardan sağlam desteğe doğru daha da düşecek diyor analist. Boğalar girdiğinde, %40’a kadar 0,19 dolara sallanabilecek büyük bir ralli bekleyin. Dogecoin, genel kripto para birimi alanı, Rusya-Ukrayna gelişimindeki önemli bir anın sarstığı küresel piyasalara katılmasıyla baskı altında. Rus ordusunun Ukrayna sınırına yakın tatbikatları yarın sona erecekken, olası bir işgalin o zamandan önce gerçekleşmesi için çok önemli bir an. Bu, genel olarak riskten kaçınma ve AB hisse senetlerinin %3’ten fazla düşmesiyle piyasaları gerginleştiriyor.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 2

Bu risk hissi, geçen haftanın en düşük seviyesi test edilirken DOGE fiyat hareketine ağırlık veriyor ve 55 günlük Basit Hareketli Ortalama ve önemli tarihsel seviyenin yukarı yönlü sert bir reddetme sağladığı Pazar gününden 0.1594 dolarda giriş seviyesini kullanıyor. Bununla birlikte, bu düşüş trendinin bugün de devam etmesini ve desteğini Ocak ayının sonunda kanıtlamış olan 0.1357dolar’a düşmesini bekleyin. Rusya, Ukrayna ile savaşa girer ve işgal ederse, bunun yatırımcıların piyasalardan kaçması için tetiği çekmesini ve tüm dünyada yangına neden olmasını bekleyin. Analiste göre, DOGE için bu, bugün için tahmin edilen %7’nin üzerine %24 daha düşebileceği anlamına gelir. Bu, DOGE fiyat hareketini aylık S1 destek seviyesinin, kırmızı azalan trend çizgisinin ve 0.1000 dolar psikolojik seviyesinin bulunduğu yaklaşık 0.1030 dolara düşürür.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 3

SHIB ve balinaların ilgisi

Alınan bilgilere göre Binance Smart Chain’deki en büyük 1000 büyük cüzdan yatırımcısı 140 milyar Shiba Inu tokeni satın aldı. En son satın alma işleminden sonra Shiba Inu, Binance Smart Chainindeki balinalar için en büyük altcoin. Dogecoin fiyatı, Shiba Inu’nun balinalardan gelen talebin artmasıyla geri dönüş yapmasıyla kayıp vermeye devam ediyor. Analistler, Shiba Inu’nun iyileşmesi konusunda iyimser ve meme coinin güç belirtileri gösterdiğine dikkat çekiyor. Binance Smart Chain ağındaki en büyük balinalar, Shiba Inu’yu biriktirerek meme coin talebindeki artışa katkıda bulundu. Binance coin balinaları, 4.23 milyon dolarlık Shiba Inu’yu satın aldı. Shiba Inu, Binance Smart Chain balinaları arasında en popüler altcoin oldu.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 4

Kripto veri istihbarat platformu Whale Stats, Binance Smart Chain’deki en büyük 1000 büyük cüzdan yatırımcısının 140 milyar Shib biriktirdiğini ortaya çıkardı. Shiba Inu, Binance Smart Chaindeki balinalar tarafından satın alınan altcoinler arasında ilk sırada yer alırken, Ethereum onuncu sırada yer alıyor. Balinalar, çoğu düşüşten Shiba Inu tokenlerini satın aldı. Shib, 13 Şubat 2022’de Twitter’da 2,7 milyon takipçiyi geçerek bir başka önemli dönüm noktasına ulaştı. Taraftarlar bunu Shiba Inu fiyatı için bir yükseliş katalizörü olarak görüyor. Analistler Shib fiyat trendini değerlendirdi ve meme coinde bir toparlanma öngördü. Analist Mourya, 0,000028 dolar civarında bir miktar aşağı yönlü baskı öngörerek meme coin için muhafazakar hedefler belirledi.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 5

AXS için seviyeler

Analist Filip L.’ye göre, Axie Infinity, jeopolitik rüzgarlar devam ettikçe %20 daha depolayacak. Axie Infinity fiyat hareketi, ters rüzgarlar devam ettikçe piyasa değerini %20 düşürerek 44.45 dolara düşecek. Analist Filip L.’ye göre en düşük seviyeye ulaşıldığında, bir rallinin %67 yukarı potansiyelle başlamasını bekleyin. Axie Infinity (AXS) geçen haftanın en düşük seviyesini çoktan kırdı ve piyasaları kasıp kavuran bu küresel ters rüzgarlara karşı destek arayışında %20 daha düşecek gibi görünüyor. Jeopolitik gerilimler, kırmızıda birkaç endeks ve arka ayakta kripto para birimleri ile bugün birincil itici güçtür. AXS fiyatını 73.62 dolara çıkararak kazanımların %67’sini işaretleyebilecek jeopolitik zayıflarken boğalar içeri girip bir ralli başlatmadan önce 44,45 dolara bir düşüş bekleyin diyor analist.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 6

Jeopolitik rüzgar azaldığında, müreffeh bir boğa rallisi bekleyin diyor analist. Axie Infinity fiyat hareketi, Cuma akşamı Biden ve Putin arasında sert bir konuşmanın ardından bu hafta sonu 60,36 doların altına düştü. FED‘den Bullard’ın yorumları, Mart ayı için 50 baz puanlık bir artışın kartlarda olduğunu söyleyerek yangını daha da körükledi. Bu, küresel pazarlarda büyük bir baskı yarattı ve her yerde risk ve ceza köşesinde kripto para birimleri oluştu. Ancak AXS boğalarının jeopolitik tablonun ötesine bakmaları ve mevcut fiyat hareketinin alt ucundaki giriş noktalarını tanımlamaları gerekecek çünkü bir rahatlama rallisi yukarı yönlü bazı sağlam kazanımlar görebilir. Yolda fazla bir şey yokken, 44.45 dolar seviyesi, birkaç hafta önce tutulduğu ve 2022’nin en düşük seviyesi olduğu için en iyi giriş noktası gibi görünüyor.

BTC Piyasası: 2 Analist “DOGE, SHIB ve AXS” İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 7

Bununla birlikte, analist “AXS %20 düşecek ve Göreceli Güç Endeksi ulaşmış olacak, aşırı satım alanı, bu nedenle tüm unsurlar bir ralliyi ateşlemek için sıraya girecek” görüşünde. Tam teşekküllü bir savaştan kaynaklanan bir tırmanış, elbette, yalnızca mevcut ters rüzgarın gücünü artıracak ve kripto para birimlerini daha da aşağılara itecektir. Halihazırda tahmin edilen %40’lık kayıpların %26’sını daha azaltabilecek 44,45 dolarlık bir kırılma bekliyor analist. 30,00 doların hemen üzerindeki fiyat hareketiyle, yatırımcıların yeniden AXS fiyat hareketine girmeden önce en kötüsünün bittiğine dair sağlam ve sağlam bir onay beklemelerini bekleyin.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap