2 Analist, Cardano ve Ethereum İçin Rakamlı İddia Yaptı!

2 Analist, Cardano ve Ethereum İçin Rakamlı İddia Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: 2 Analist, Cardano ve Ethereum İçin Rakamlı İddia Yaptı!

Hafta içinde %80’den fazla yükselen Cardano (ADA) ilginç bir teknik görünüm sunuyor. 3 bin doları geride bırakan Ethereum ile beraber, analistlere göre önümüzdeki günlerde ziyaret edilecek seviyeler aşağı yönde olabilir.

Michaël van de Poppe, Ethereum ve ADA için uyardı

Yeni bir videoda Van de Poppe, Ethereum’un dört ayın en yüksek seviyesini aştıktan sonra şimdi 3.500 dolardan bir sonraki direncine doğru yolda olduğunu söyledi. Ancak analist, 3.500 dolardan kıramazsa Ethereum’un düzeltebileceği konusunda uyarıyor.

BTC Piyasası: 2 Analist, Cardano ve Ethereum İçin Rakamlı İddia Yaptı! 1

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, ADA’nın önemli bir düzeltici hamle yapmadan önce kısa vadede toparlandığını gördüğünü söylüyor:

Buradaki en yüksek seviyeleri (1,30 dolar) süpürmemiz çok muhtemel görünüyor, çünkü bu direnç noktası, düşüş eğilimi gösteriyor ve ardından insanlar hala pozisyonlardan kâr almaya istekli oldukları için 0,95 dolara doğru düzeltici bir hareket yapıyoruz. Bu anlamda, henüz bir devam beklemiyorum… Devam etmeye başlamadan önce kendimize düşük veya potansiyel olarak daha yüksek bir dip için bir yeniden test bulacağız.

Son rallinin ardından Cardano (ADA) için sırada neler var?

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Jason Pizzino’ya göre, tarihinin en uzun düşüş dönemlerinden birini yaşadıktan sonra Cardano bir yardım rallisinin ortasında olabilir:

Temel olarak Cardano bir, iki, üç, dört, beş aydır neredeyse düşüşte… Beş ay düşüş, ADA’nın tüm tarihinde düz bir şekilde düştüğü en uzun, hatta en uzun dönemden biri…Bundan görebildiğim olumlu şey, muhtemelen bir yardım rallisi zamanı. Piyasalar 0,70 dolar civarında bir tür düşük seviye buldu. Bir önceki 1 dolarlık destek seviyesine geri dönüş yolunu buldu ve görünüşe göre bir sonraki yardım rallisi girişimimizi deniyoruz.

BTC Piyasası: 2 Analist, Cardano ve Ethereum İçin Rakamlı İddia Yaptı! 2

Kripto analisti, Cardano’nun kritik direnç seviyesinin 1,20 dolar civarında olduğunu ekliyor. Ayrıca, potansiyel olarak düşüş trendini tersine çevirmeden önce ADA’nın geri çekilmesini ve yükselişli bir yüksek-düşük kurulum kurmasını istediğini söylüyor:

Bu noktada ADA için en iyi senaryo, bu düşüş trendini yakalar, kırar ve ardından kanamayı yavaşlatmaya başlarsak, bence bu ADA’ya 0,75 dolardan daha düşük bir fiyat görmeme olasılığı verebilir…Özellikle hareket etmeye başladığında herhangi bir şeye atlamak için acele etmem gerekmiyor. Sanırım muhtemelen geri geleceğiz ve bu bölgede 0,80 dolar, belki bir yerde 1 dolara kadar bir fiyatlandırmayı test edeceğiz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap