2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor!

2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor!

Kripto para analistleri olan Altcoin Sherpa ve Justin Bennett, çeşitli altcoin’lere yönelik beklentilerini paylaştı ve beklenebilecek seviyeleri aktardı. Analistlerin odağındaki altcoin’ler Algorand (ALGO), LooksRare (RARE), Polkadot (DOT) ve VeChain (VET) oldu. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa, ALGO ve RARE için bu seviyeleri bekliyor

Altcoin Sherpa, ALGO ve RARE hakkında düşüncelerini paylaştı. Öncelikle Algorand’ın (ALGO) şu anki 0.81 dolarlık değerinden neredeyse yüzde 60 artış yaşayacağını öngördüğünü belirtti.  Altcoin Sherpa, ALGO’da kısa vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, coin’in 1.29 dolarda tuttuktan sonra düşüş trendine devam etmesini bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor! 1

ALGO dışında Altcoin Sherpa, dibe vurma sürecinde olduğunu söylediği yeni Ethereum tabanlı NFT pazaryeri LookRare (RARE)’den bahsetti. Analist, 3 dolar civarına çıktığında yatırımlarını büyük ihtimalle satmış olacağını belirtirken satın almadan önce 1.80 dolarlık seviyenin aşılıp aşılamayacağını beklemenin en iyisi olduğunu söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor! 2

Justin Bennett: Bu altcoin’ler güçlü sinyaller veriyor

Kripto analisti Justin Bennett, ABD doları biraz güç kaybederken iki altcoin’in güç belirtileri gösterdiğini söyledi. Popüler analist, Twitter’daki 100.000 takipçisine 19.40 doların üzerine çıktığında akıllı sözleşme platformu Polkadot’un (DOT) ralliler için hazır olduğunu söylüyor. Çantasına eklemek için 19.40 doların üzerindeki günlük kapanışı beklediğini söylüyor. Analistin grafiğine göre, 23.23 dolara bir yükselişin ardından 32.37 doların kapıları açılabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor! 3

Bennett ayrıca şu anda 0.05 dolar olarak fiyatlandırılan VeChain’i (VET) de araştırıyor. Gücünü ölçmek için VeChain’in Ethereum çiftine (VET/ETH) bakıyor ve analizlerine göre VET/ETH’nin büyük bir patlamanın eşiğinde olabileceğini söylüyor. “VET, ETH’ye karşı yükselişe yaklaşıyor. Makro desteği kapatıyor ve Ocak direncini test ediyor,” ifadelerini kullanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist, 4 Altcoin Belirledi: Destansı Ralliler Geliyor! 4

Son olarak, altcoinler bir sıçrama yaşarken, kripto para birimleri de dahil olmak üzere çoğu risk varlığıyla genellikle ters orantılı olan ABD doları endeksinin (DXY), bir çöküş formasyonu kurabileceğinden bahsediyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere birçok analist ve tarihi grafiklere göre bu durum, kripto paralar için yükselişe işaret edebiliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap