2.0 Akımına Bu Altcoin’lerde Katıldı: Ralli Bekleniyor!

2.0 Akımına Bu Altcoin’lerde Katıldı: Ralli Bekleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: 2.0 Akımına Bu Altcoin’lerde Katıldı: Ralli Bekleniyor!

Geçen hafta birden fazla meme token 2.0 sürümleriyle önemli kazanımlar elde etti. Dogecoin 2.0, Shiba Inu 2.0 ve PEPE 2.0, akıma katılan altcoin projeleri ortasındaydı. Artık, 2.0 iktisadına büyük bir dayanak olarak, Poloniex ve Gate.io üzere merkezi borsalarda yeni listeleri duyuruyor.

2.0 akımına katılan altcoin’ler ikinci ralliyi tetiklemeyi başardı

Son haftalarda ikinci jenerasyon yeni meme token’ler, kripto sahnesinde baş rol oynuyor. Temmuz ayında Doge 2.0 (DOGE2.0), Shiba Inu 2.0 (SHIB2) ve Pepe 2.0 (PEPE20) dahil birçok 2.0 token’i Gate.io ve Poloniex borsalarında listelendi. PEPE2, akımın öne çıkan kriptolarından biri oldu. Kardeşi PEPE’de ralli devrinde 57,3 milyon dolarlık bir piyasa pahası elde etti. Ayrıyeten ATH düzeyi olan 0.00000022 dolara tırmandı.

Son vakitlerde trend olan bir öteki meme token Shiba Inu 2.0 idi. SHIB2, 29 Haziran’da ATH fiyatı olan 0,00614 dolara ulaştı. Lakin, meme token boğalarında sıklıkla olduğu üzere, kısa müddet sonra tekrar tabanı gördü. Şu anda bu kıymetinin yaklaşık üçte birinden süreç görüyor.

BTC Piyasası: 2.0 Akımına Bu Altcoin’lerde Katıldı: Ralli Bekleniyor! 1

Son on günün en dramatik iniş çıkışlarında, Doge 2.0 da tıpkı gün ATH düzeyine ulaştı. Fakat 0,00878 dolara yükseldikten sonra fiyatı kısa müddet sonra 0,0013 doların altına düştü.

Borsa listeleriyle daha fazla yükseliş bekleniyor

2.0 akımının süratli yükselişi ve düşüşü, kısa soluklu bir piyasa trendi olabilir. Fakat, Gate.io ve Poloniex üzere büyük merkezi borsalar bu akıma güveniyor. Örneğin Gate.io, dün SHIB2 ve DOGE2‘yi listeleyceğini açıkladı. Bu ortada Poloniex, SHIB2 ve PEPE2 için birebir gün alım satımı aktifleştirdi.

Büyük gelişmelere karşın altcoin yatırımcıları kuşkularını sürdürüyor

Veriler, PEPE 2.0’ın hacminin şimdiye kadar kaydedilen birinci günlük hacmine kıyasla %1.261 büyüdüğünü gösteriyor. Bu da bu kadar kısa müddette ne kadar büyüdüğü hakkında kabaca bir fikir verir. Öte yandan, PEPE 2.0 hacmi son birkaç gündür yükselişte. Son bulgular, hacminin o kadar güçlü olduğunu ve bir noktada Shiba Inu’nun günlük hacmini geçmeyi başardığını gösterdi. Elhasıl, bu, onu günlük hacme nazaran en âlâ meme coin yaptı.

PEPE 2.0’ın büyümesini bir perspektife oturtmak gerekirse, meme coin katına en son girişlerden biridir. Coinmarketcap tarihinde kaydedilen en eski fiyat ve hacim bilgileri 28 Haziran’a kadar uzanıyor. Bu nedenle, iki haftadan daha az bir müddettir ortalıkta dolaşıyor. Bu müddet zarfında günlük en düşük hacmi 12 milyon doların altındaydı. Buna karşılık, son 24 saatteki en yüksek günlük hacim sayısını 163,32 milyon dolar ile kaydetti. Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, büyük yatırımcılarda büyük ölçekte ralliye eşlik ediyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap