19 Kasım Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin analizi: Beklenen yön, destek ve direnç seviyeleri ve daha fazlası

19 Kasım Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin analizi: Beklenen yön, destek ve direnç seviyeleri ve daha fazlası

Paylaş
19 Kasım Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin analizi: Beklenen yön, destek ve direnç seviyeleri ve daha fazlası

Günün dikkat çeken kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin için hazırlanan analizleri sizler için derledik.

Bitcoin (BTC)

Bu hafta trend açık bir şekilde düşüşte. Fiyat 8.500 dolar desteğini kaybetti ve 8.000 dolar seviyesinde düzeltme gerçekleştirdi.

Buradaki destek başarısız olursa, fiyat 7.450 dolara kadar düşmeye devam edebilir. Düşme eğiliminden ayrılma girişimleri de dikkate alınmalı. Direnç 8.200 dolar.

Daha önce, ekim ayında işaretlediğimiz destek hattı kırılmıştı ve oldukça keskindi. Hedefler bu eğilimin önceki kırılmalarına dayanıyor.

Ethereum (ETH)

USD karşısında, ETH 180 dolarlık desteğini kaybetti 170 dolara düştü. Fiyatın 153 dolara kadar düştüğü ekim ayında gördüğümüz düşüşe kıyasla desteğin bu olup olmadığını söylemek zor. Bu seviyeler dikkate alınmalı. Direnç 50 MA civarında 180 dolarda.

Bitcoin’e karşı fiyat farklı davranıyor, trend korunuyor ve istikrarlı bir şekilde tırmanıyor. Desteği 50 MA seviyelerinin üzerinde tuttu ve 0,022 BTC civarında direnç buldu. Patlarsa piyasanın nasıl tepki verdiğini görmek ilginç olacak ancak tahmin etmek için henüz çok erken ve 0,023 BTC de hızlı bir şekilde kırılmalı.

Ripple (XRP)

USD karşısında XRP düşüş eğiliminde ve tüm destek seviyeleri kırıldı. Şu anda destek 24 sent ve direnç 25 sent. Eğilim düşüyor ve eylül ayındaki desteği 22 sentten kontrol edebiliriz.

BTC’ye göre, hafta içindeki fiyat bu aralıktaki destek olan 3000SAT civarında seyrediyor. Direnç, daha büyük resimde 200MA çizgisinin etrafında kalıyor. Kısa vadede direnç 50MA civarında 3250SAT’ta.

Dogecoin (DOGE)

İşlemlerin çoğu Bitcoin’e karşı gerçekleşiyor ve grafiği analiz etmek ve anlamak bu yüzden daha kolay.

Teknik olarak işler ilginç görünüyor. Haftalık grafik, fiyatın düşmeye çalıştığı yerden 27SAT’ta destek görüyor. RSI olumlu trendini sürdürüyor ancak fiyat daha önce gördüğümüz gibi kırılmak için acele etmiyor. 34SAT etrafındaki direnç kırılırsa 50SAT’a kadar hiçbir direnç yok. Grafikte geçmişe baktığımızda fiyatın hızla ivme kaybettiği görülüyor.

cryptopotato

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap