170 Milyon XRP’nin Harekete Geçmesi, Ripple Likiditesini Arttırdı!

170 Milyon XRP’nin Harekete Geçmesi, Ripple Likiditesini Arttırdı!

Paylaş
170 Milyon XRP’nin Harekete Geçmesi, Ripple Likiditesini Arttırdı!

Kripto para piyasasının genel olarak sert bir düşüşün pençesinde olduğu şu günlerde, XRP ağındaki ilginç bir hareketlilik tespit edildi.

Dün aktarılan bilgilere göre, XRP Ledger üzerinde sadece 24 saat içerisinde 170 milyondan fazla XRP farklı cüzdanlar arasında aktarıldı. XRP’nin 0,20 dolara kadar gerilediği bu tarihlerde yapılan transferler oldukça kritik bir öneme sahip.

Bu sebeple 170 milyon gibi büyük bir seviyeye ulaşan XRP transferleri birçok yatırımcı tarafından merak ediliyor. Bithomp isimli analiz firması tarafından yapılan açıklamada bunların yarısından fazlasının kripto para borsaları arasında yapılan transferler olduğuna dikkat çekildi. Kripto para borsaları arasındaki transferler olmasına rağmen bunların yine kullanıcı fonları ile ilgili olması olası bir satış veya alış baskısı oluşabileceğini düşündürttü.

Transferlerin yapıldığı gün içerisinde XRP’nin likiditesinin de belli ödeme koridorlarında rekor kırdığı görüldü.

Coins.ph  kripto para borsası tabanlı Filipinler ödeme koridorunda tüm zamanların en yüksek seviyesi bugün itibariyle aşıldı ve günün bitmesine daha saatler olması, rekorun daha da artabileceğini gösteriyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap