14 Kasım Litecoin analizi: LTC fiyatı için destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası

14 Kasım Litecoin analizi: LTC fiyatı için destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası

Paylaş
14 Kasım Litecoin analizi: LTC fiyatı için destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası

Litecoin, son 3 gün içerisinde önemli bir düzeltme nedeniyle fiyat düşüşü yaşadı. LTC fiyatı kısa vadede düşüş eğilimi gösterirken 60 doların kırılması, yukarı yönlü bir gidişata işaret olabilir.

LTC fiyatı için 60 dolarlık seviyenin üzerine çıkıldıktan sonra yükseliş yönünde bir adım beklenirken, 61 dolarlık direnç saatlik grafikte bir sonraki yükseliş fazı için önemli bir seviye.

10 Kasım’dan sonra 66 dolarda reddedilen Litecoin aşağı yönlü bir aralıkta kaldı. Son düşüş senaryosu, LTC’nin azalan bir kama içerisinde işlem görmesine neden oldu. Ancak fiyat şimdi kamanın alt sınırında oturuyor.

LTC fiyatı kırılma yaşanırsa 64,6 dolara yürüyebilir

Bu nedenle, 60 dolar değerindeki kama üst sınırına bir geri çekilme olabilir. Kama üstündeki bir kırılma boğaların piyasanın kontrolünü yeniden kazanmasına izin verebilir. Bu, bir sonraki direnç seviyelerini 62 dolar seviyesine getirebilir ve ardından iyi bir yükseliş göstererek 64,6 dolar seviyesine tırmanabilir.

Litecoin şu anda 58 dolar civarında destek görüyor. Yıkıcı fiyat düşüşüne tanıklık etmeye devam edersek bu destek zayıflayabilir.

Bununla birlikte, bir sonraki hızda 57 dolar ve 56 dolarlık desteklere göz atmamız gerekebilir. Ek olarak, Litecoin hala günlük grafikte yükseliş işareti gösteriyor.

Uzun vadede yükseliş, kısa vadede düşüş bekleniyor

Piyasa yapısı yüksek zaman diliminde yükseliş gösterse de daha düşük zaman dilimi Litecoin için düşüş eğilimi gösteriyor.

Son üç gündeki aşağı yönlü performans, günlük grafikteki küçük bir gerilemenin sadece bir işareti. Önümüzdeki birkaç gün içinde yükselişin devam etmesi beklenebilir. Aksi takdirde, Litecoin bir toparlanma için hayati bir destek bulana kadar düşüş görmeye devam edebiliriz.

Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): Litecoin için RSI aşırı satım bölgesine düştü. 30 seviyesinde.Saatlik MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama ve Sapma): Litecoin için MACD şu an düşüş eğilimi gösteriyor ve negatif.Anahtar direnç seviyeleri: 60, 62, 64,6 dolar.Ana destek seviyeleri: 58, 57, 56 dolar.

newsbtc

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap