12 Kasım Litecoin analizi: LTC düşük hacimli, dar bir aralıkta hareket ediyor

12 Kasım Litecoin analizi: LTC düşük hacimli, dar bir aralıkta hareket ediyor

Paylaş
12 Kasım Litecoin analizi: LTC düşük hacimli, dar bir aralıkta hareket ediyor

Sermayelerine göre sıralanmış kripto para listesinde 6. En büyük kripto para konumundaki Litecoin (LTC), son zamanlarda yatay fiyat hareketleriyle dikkat çekiyor. Altcoin fiyatı günlük bazda çoğunlukla sabit kalıyor. Şu an LTC/USD paritesinin ortalama 61,20 dolardan el değiştirdiğini görüyoruz.

Litecoin teknik analizi

Litecoin’e daha geniş bir perspektiften bakıldığında, 100 günlük hareketli ortalama ve günlük grafikte Bollinger üst bandın aynı seviyedeki konumu (65,70 dolar), kripto para için sağlam bir direnç noktası oluşturduğu görülüyor.

Bu seviyenin yukarı yönlü kırılımı ise psikolojik direnç noktası olarak kabul edilen 70 doların test edilmesini sağlayabilir. Bu direnci takiben 18 Eylül zirvesi, 81 dolar gündeme gelebilir. Satış baskısının artması durumunda ise bir önceki konsodilasyon kanalının üst bandı olan 58 dolar önemli hale gelecektir. Şu an 53 dolar seviyesinde bulunan 50 günlük hareketli ortalama değeri ise bu destek alanın alt seviyesi olarak çalışabilir.

Günlük LTC/USD grafiği

Gün içi fiyat hareketlerine bakarsak; LTC/USD paritesinin şu an saatlik görünümde Bollinger bandının alt çizgisini test ettiğini görüyoruz. Bu hareketin devamı, satış baskısının artmasına neden olabilir ve LTC, pazartesi günkü dip seviye, 59,80 dolar doğru hareket edebilir. Saatlik görünümdeki direnç seviyesi ise 100 saatlik hareketli ortalama, 61,80 dolar olarak duruyor.

Saatlik LTC/USD grafiği

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap