1 Trilyondan Fazla Shiba Inu Boşaltıldı! Neler Oluyor?

1 Trilyondan Fazla Shiba Inu Boşaltıldı! Neler Oluyor?

Paylaş
BTC Piyasası: 1 Trilyondan Fazla Shiba Inu Boşaltıldı! Neler Oluyor?

Büyük ayılar, piyasa kaosu sırasında milyonlarca dolar kıymetinde Shiba Inu (SHIB) sattı. Panik ortamı, Arkham Intelligence’ın yanlış bir biçimde Mt. Gox ve ABD hükümetinin Bitcoin satmaya başladığını raporlamasıyla başladı.

Balinalar Fud haberlerinin orasında trilyonlarca Shiba Inu satıyor

Kripto tahlil platformu IntoTheBlock tarafından bildirildiği üzere, dün 1,4 trilyondan fazla Shiba Inu balinalar tarafından satıldı. Satış, ABD hükümeti tarafından el konulan Bitcoin’lerin satıldığına dair yanlış bir söylenti nedeniyle tetiklendi. Bu da şirketler ortasında paniğe yol açtı ve kripto piyasasının çökmesine neden oldu.

Btcpiyasasi.com olarak ABD’nin Silk Road davasında elde ettiği yüklü ölçüde Bitcoin’i bu tarihlerde satacağını aktarmıştık. Günün yüklü Shiba Inu satışları, haberin yatırımcılar ortasında süratle yanı bulduğunu gösteriyor. Bilhassa, son SHIB satışı, büyük alımlar ve satışlar ortasındaki farkın yalnızca 26,1 milyar SHIB olduğu bir vakitte geldi. Bu da büyük bir kısmın hala boğa kalmaya devam ettiğinin işaretiydi.

BTC Piyasası: 1 Trilyondan Fazla Shiba Inu Boşaltıldı! Neler Oluyor? 1

SHIB ayılarında elinde

Shiba Inu fiyat hareketi, düşüş eğilimi altında kalmaya devam ediyor. Satıcıların alıcılara karşı mevcut oranı da her 121 alıcı için 130 satıcıyla boğaların lehine değil. Bu oran belirlenirken sadece toplam SHIB süreç hacminin en az %1’i kadar süreç yapmış adresler dikkate alınır.

Bununla birlikte, SHIB fiyatının gelecekte nasıl performans göstereceği hala bilinmeyen. Öte yandan, son düşüş öncesinde kadar, BONE ve LEASH’in farklı kripto borsalarından ilgi görmeye başlaması boğa işareti olarak yorumlanıyordu.

Bu haberler Shiba ekosistemi için gidişatı değiştirebilir

Hepsi bir ortada kripto neo-bankacılık uygulaması olan Blockbank, birkaç gün evvel Shiba Inu listesini duyurdu. Kripto uygulaması, topluluk taleplerine dayanarak SHIB’i Blockbank’ın EARN programında listelemeye karar verdi. Kullanıcılar artık Blockbank üzerinden SHIB ile faiz kazanabilecekler.

Blockbank’un SHIB üzerinden sunduğu yılla çıkar oranı (APY) %5 olacak. Ayrıyeten, kullanıcılar, Blockbank’ın mahallî tokeni olan BBANK’ta %10’a kadar ekstra APY ödeyebilirler.

Shiba Inu ekosistem tokenleri SHIB, BONE ve LEASH, farklı kripto borsalarından ilgi görmeye devam etti. BONE, kısa müddet evvel, tanınan bir Hint kripto borsası olan Flitpay’in takviyesini almıştı. Bu ortada, NOWPayments, Shibarium’u entegre etme planlarını duyurdu. Platform, bunu yapan birinci ödeme ağ geçidi olacak.

NOWPayments, başvuruyu resmi Shibarium web sitesinde esasen yaptığını söylüyor. Ayrıyeten, Shytoshi Kusama’dan bir karşılama e-postası cevabı aldığını belirtiyor. Bir sonraki adımın, tahlilleri hakkında daha fazla bilgi göndermek olduğu ortaya çıktı. Platform ayrıyeten, Shibarium takımının kendi sonraki adımlarını paylaşmasını beklemek olduğunu söylüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap