1 Ocak’ta Bitcoin Alsanız Ne Kadar Kar Edecektiniz?

1 Ocak’ta Bitcoin Alsanız Ne Kadar Kar Edecektiniz?

Paylaş
1 Ocak’ta Bitcoin Alsanız Ne Kadar Kar Edecektiniz?

Bitcoin 2020’ye girdiğimizden beri oldukça iyi bir performans sergiliyor. Dünyanın en büyük kripto parası olan Bitcoin özellikle geçtiğimiz hafta içerisinde birkaç yüz dolar değer kazandı.

Yüzler Gülüyor

Bitcoin fiyatı zaman zaman aniden düşmeye başlayıp yatırımcıların ciddi miktarlarda para kaybetmerlerine yol açabiliyor. Ancak geçtiğimiz son birkaç hafta içerisinde durum bunun tam tersi yönde oldu.

Yakın zamanda Bitcoin’e yatırım yapmış olan yatırımcıların son günlerde yüzleri gülmeye başladı. Çünkü 2020’ye hızlı bir başlangıç yapan Bitcoin, yılın ilk haftalarında oldukça iyi bir performans sergiledi.

Coinmarketcap verilerine göre 1 adet Bitcoin’in 1 Ocak günü öğlen vakti fiyatı 7 bin 100 dolar civarındaydı. Bitcoin’in şu anki, yani 17 Ocak tarihindeki fiyatına baktığımızda ise fiyatın 8 bin 850 dolara çıktığını görüyoruz. Bu da ortada yüzde 20’den fazla bir artış olduğunu gösteriyor.

Dolayısıyla yeni yıla girerken Bitcoin’e yatırım yapan kişiler, BTC fiyatında yaşanan bu hareketlilik sayesinde yalnızca birkaç hafta içerisinde yüzde 20 oranında kar elde etmiş oldular

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap