1 Milyarlık Tether İşlem Girişimi Korku Yarattı!

1 Milyarlık Tether İşlem Girişimi Korku Yarattı!

Paylaş
1 Milyarlık Tether İşlem Girişimi Korku Yarattı!

Genellikle büyük miktarlarda yapılan kripto para transferlerini tespit eden ve bunları paylaşan Whale Alert hesabı, 1 milyon adet USDT‘nin iki bilinmeyen cüzdan arasında gönderildiği uyarısını paylaştı.

1 Milyar Adetlik Geçersiz USDT İşlemi

Tabii ki bu gönderi büyük bir panik yarattı ve insanlar yeni bir dump’ın geldiğini düşünmeye başladı. Ancak daha sonra bu işlemin geçersiz olduğu ve aynı cüzdandan birkaç tane daha benzer girişim yapıldığı ortaya çıktı. Whale Alert konu hakkında yaptığı açıklamada birkaç adet benzer işlem girişimi olmasına rağmen bunların yetersiz fon nedeniyle gerçekleştirilemediğini vurguladı. Whale Alert da ilgili uyarı tweet’lerini silerek konu hakkında bir açıklama paylaştı.

Bu işlemin kim tarafından veya ne amaçla yapıldığı bilinmese de, popüler bir teori bunun Bitcoin SV’nin yükselişi ile ilgili olabileceğine odaklanıyor. Tom Craz isimli Twitter kullanıcısı, BSV’nin yükselişini durdurmak ve bütün piyasayı yükseltmek için yüksek miktarlar içeren geçersiz işlem denemeleri ile analistlerin veri setlerinin karıştırılabileceğini ifade etti.

Bitcoin SV son iki gündür inanılmaz bir yükseliş yaşıyor ve bunun ne kadar daha devam edeceği bilinmiyor. BSV’nin ilginç yükseliş nedeni hakkındaki detayları ise buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap